Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874651
11413
448
Herendi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 16 cm 2905550
11414
448
Herendi eton mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm
2908475
11415
448
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm 2935566
11416
448
Herendi Eton mintás porcelán fogpiszkáló tartók . Kézzel festett, jelzett, egyiken apró lepattanás az alján 4,6 cm
2837375
11417
448
Herendi porcelán sepregető lányka, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 9 cm
2970974
11418
448
2200
Herendi Viktória mintás kis váza, jelzéssel, hibátlan, d: 5,5 cm 2970977
11419
448
Herendi szőlőlevél mintás levél alakú kínáló, jelzéssel, hibátlan, h: 14,5 cm 2969382
11420
448
3800
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan,d: 19 cm Eredeti dobozában
2970591
11421
448
Herendi 2 darab tárgy: kis váza, cigarettakínáló. Jelzéssel, kis kopottsággal, m: 6-8 cm 2968793
11422
448
Herendi virágmintás hamuzó, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 15 cm 2968036
11423
448
Herendi antik levél alakú ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, másodosztályú, kis kopással, h: 14,5 cm 2968022
11424
448
Herendi másodosztályú jelzéssel rózsa plasztikával díszített bonbonier, hibátlan, h: 18 cm, m: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF