Porzellan

Zahl der Lose: 475

Herendi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 16 cm
11413.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi eton mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm
11414.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm
11415.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Eton mintás porcelán fogpiszkáló tartók . Kézzel festett, jelzett, egyiken apró lepattanás az alján 4,6 cm
11416.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi porcelán sepregető lányka, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 9 cm
11417.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás kis váza, jelzéssel, hibátlan, d: 5,5 cm
11418.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi szőlőlevél mintás levél alakú kínáló, jelzéssel, hibátlan, h: 14,5 cm
11419.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan,d: 19 cm Eredeti dobozában
11420.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Herendi 2 darab tárgy: kis váza, cigarettakínáló. Jelzéssel, kis kopottsággal, m: 6-8 cm
11421.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi virágmintás hamuzó, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 15 cm
11422.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi antik levél alakú ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, másodosztályú, kis kopással, h: 14,5 cm
11423.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi másodosztályú jelzéssel rózsa plasztikával díszített bonbonier, hibátlan, h: 18 cm, m: 9,5 cm
11424.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF