Porzellan

Zahl der Lose: 475

Hollóházi Sopron mintás porcelán kulacs, jelzéssel, sérüléssel, repedéssel, m:19 cm
11557.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi balerina Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11558.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 9x6 cm
11559.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán figurális gyertyatartó, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm
11560.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán korsó, "ÁÉV (Állami Építőipari Vállalat) 21 1946" felirattal. Hibátlan, m: 12 cm
11561.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antik kézzel festett kínai padlóváza, jelzéssel, minimális kopással, körbefutó festett jelenettel, m: 48 cm
11562.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
11563.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Martine gyerek porcelán készlet, jelzett, szép állapotban.
11564.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

4 db Sevres porcelán mokkás csésze Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopással 6 cm
11565.

Rufpreis:
10 000 HUF

Drasche porcelán teás készlet. Hat személyes, tejkiöntő nélkül. Matricás, jelzett, kopásokkal
11567.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900 Antik német porcelán vízhordó nő, jelzéssel, kis kopással, m: 20,5 cm
11568.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, arisztokrata tulajdonok témában, 2010 és 2018
11569.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF