Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2976601
11557
448
Hollóházi Sopron mintás porcelán kulacs, jelzéssel, sérüléssel, repedéssel, m:19 cm
2954361
11558
448
2200
Hollóházi balerina Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 2977490
11559
448
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 9x6 cm 2976623
11560
448
Hollóházi porcelán figurális gyertyatartó, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm 2950833
11561
448
Hollóházi porcelán korsó, "ÁÉV (Állami Építőipari Vállalat) 21 1946" felirattal. Hibátlan, m: 12 cm
2948063
11562
448
13000
Antik kézzel festett kínai padlóváza, jelzéssel, minimális kopással, körbefutó festett jelenettel, m: 48 cm
2714408
11563
448
15000
Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
2866056
11564
448
11000
Martine gyerek porcelán készlet, jelzett, szép állapotban.
2936986
11565
448
4 db Sevres porcelán mokkás csésze Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopással 6 cm
2932557
11567
448
Drasche porcelán teás készlet. Hat személyes, tejkiöntő nélkül. Matricás, jelzett, kopásokkal
2967252
11568
448
cca 1900 Antik német porcelán vízhordó nő, jelzéssel, kis kopással, m: 20,5 cm
2967029
11569
448
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, arisztokrata tulajdonok témában, 2010 és 2018 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF