Porzellan

Zahl der Lose: 475

6 db kínai rizsmintás leveses kanál, jelzés nélkül, hibátlan, h: 14 cm
11702.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes porcelán tétel: Tejkiöntők, tálkák, csésze, fedelek, közte Zsolnay. Sérülésekkel, jelzéssel.
11703.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Máriabesnyő kézzel festett ékszertartó tálka, porcelán, masszába nyomott számozással, áttört mintával, hibátlan, 13,5x11 cm
11704.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Japán porcelán kiöntő és tál + 2 darab hagymamintás csésze, közte Hüttl Tivadar. Tálon pattanással.
11705.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
11706.

Rufpreis:
2 400 HUF

Meissen 15 darabos hagymamintás porcelán tétel, jelzéssel, sérüléssel, csészék, tálak, kiöntő
11707.

Rufpreis:
3 000 HUF

11708.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miskolci antik falitál, virágmintával díszített, jelzéssel, kopással, d: 22 cm
11709.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai porcelán figura. Jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 19 cm
11710.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olasz figurális mogyorókínáló, jelzéssel, kis kopással, m: 15 cm
11711.

Rufpreis:
2 800 HUF

Antik porcelán fogkefetartó, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 11,5 cm
11712.

Rufpreis:
3 000 HUF

11713.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF