Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2976358
11702
448
6 db kínai rizsmintás leveses kanál, jelzés nélkül, hibátlan, h: 14 cm 2976810
11703
448
Vegyes porcelán tétel: Tejkiöntők, tálkák, csésze, fedelek, közte Zsolnay. Sérülésekkel, jelzéssel.
2976168
11704
448
Máriabesnyő kézzel festett ékszertartó tálka, porcelán, masszába nyomott számozással, áttört mintával, hibátlan, 13,5x11 cm 2976434
11705
448
Japán porcelán kiöntő és tál + 2 darab hagymamintás csésze, közte Hüttl Tivadar. Tálon pattanással. 2976443
11706
448
cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
2976455
11707
448
Meissen 15 darabos hagymamintás porcelán tétel, jelzéssel, sérüléssel, csészék, tálak, kiöntő 2976474
11708
448
2976478
11709
448
Miskolci antik falitál, virágmintával díszített, jelzéssel, kopással, d: 22 cm 2976511
11710
448
Kínai porcelán figura. Jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 19 cm
2967232
11711
448
Olasz figurális mogyorókínáló, jelzéssel, kis kopással, m: 15 cm 2967021
11712
448
Antik porcelán fogkefetartó, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 11,5 cm 2783062
11713
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF