Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2974308
11630
448
Gránit magyar címeres falitál, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 23,5 cm, ritka!
2974151
11631
448
Schwarzenhammer háborús mintával díszített porcelán söröskorsó, porcelán betétes ón fedéllel. Jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
2974171
11632
448
Holsten söröskorsó, steinzug, körben címeres díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
2974182
11633
448
Bay német söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
2974186
11634
448
Original King hegyi faház jelenetes söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
2974191
11635
448
Gerzit mulatság jelenetes söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
2965516
11636
448
cca 1950 Schwarzenhammer virágmintás váza, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 37,5 cm
2972748
11637
448
Hüttl Tivadar Aquincum porcelán kancsó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 18 cm
2971172
11638
448
4600
Antik porcelán kalamáris, kézzel festett mintával, pótolt tartályokkal, jelzéssel, kopással, 13x12x8 cm 2970533
11639
448
1896 Milleniumi Emlék porcelán dísztál, akasztható, kis kopottsággal, d: 20,5 cm 2969482
11640
448
3800
Sherlock Holmes formájú porcelán italos üveg, levehető kalappal. Jelzés nélkül 29 cm
2969298
11641
448
Kínai váza - lámpa. Kézzel festett, jelzett, kopással 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF