Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2946956
11654
448
Karlsbad historizáló mintás vajtartó, matricás, kopással, fedelén jelzéssel, d: 19,5 cm 2954522
11655
448
Babaház porcelán kétszemélyes teás készlet, jelzés nélkül, szép állapotban, tálca d: 9,5 cm 2954516
11656
448
Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
2954377
11657
448
2925373
11658
448
2792669
11659
448
Terebess váza és bonbonier, kopott, jelzett, m: 16 cm, d: 11,5 cm
2792660
11660
448
Vegyes porcelán tétel, vegyes állapotban, garancia nincs!
2793084
11661
448
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
2942546
11662
448
Semiramie irizáló mázas madárpár faágon figura, jelzéssel, kopással, m: 19,5 cm
2901452
11663
448
Drasche porcelán nyuszi. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 8 cm
2750441
11664
448
Max Roesler fehér mázas porcelán fonott tál, XX. sz. eleje, jelzett, hajszálrepedésekkel, foltokkal, d: 21,5 cm
2932932
11665
448
Masnis fajansz edény. Máz alatti festéssel. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel 13x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF