Porzellan

Zahl der Lose: 475

Karlsbad historizáló mintás vajtartó, matricás, kopással, fedelén jelzéssel, d: 19,5 cm
11654.

Rufpreis:
2 400 HUF

Babaház porcelán kétszemélyes teás készlet, jelzés nélkül, szép állapotban, tálca d: 9,5 cm
11655.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
11656.

Rufpreis:
3 000 HUF

11657.

Rufpreis:
3 000 HUF

11658.

Rufpreis:
3 000 HUF

Terebess váza és bonbonier, kopott, jelzett, m: 16 cm, d: 11,5 cm
11659.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes porcelán tétel, vegyes állapotban, garancia nincs!
11660.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
11661.

Rufpreis:
1 800 HUF

Semiramie irizáló mázas madárpár faágon figura, jelzéssel, kopással, m: 19,5 cm
11662.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche porcelán nyuszi. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 8 cm
11663.

Rufpreis:
2 000 HUF

Max Roesler fehér mázas porcelán fonott tál, XX. sz. eleje, jelzett, hajszálrepedésekkel, foltokkal, d: 21,5 cm
11664.

Rufpreis:
2 000 HUF

Masnis fajansz edény. Máz alatti festéssel. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel 13x13 cm
11665.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF