Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2797673
11509
448
2828051
11510
448
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm
2970917
11511
448
Hollóházi őzek. Kézzel festett, jelzett, hasukon kis gyári mázazási hibával, egyébként hibátlan, m: 24 cm 2971765
11512
448
Hollóházi Very Special Quality Porcelaine fácán mintás bonbonier, jelzéssel, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 10,5 cm, ritka!
2965946
11513
448
Hollóházi Vivaldi falitál. Faragó Miklós (1947- ) által tervezett porcelán falitál, Vivaldi: A négy évszak dekorral. Limitált szériás. Kézzel sorszámozott 1999/1423. számmal. Levonóképes, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 31 cm 2977416
11514
448
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:31 cm 2943198
11515
448
2 darab Hollóházi Riolit lilás edény, korsó, kancsó, jelzéssel, mázrepedéssel, kopással, összességében szép gyűjtői állapotban, m: 10-17 cm 2975266
11516
448
Hollóházi antik humoros tálka "Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka" felirattal béka plasztikus díszítéssel, kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 15 cm 2965935
11517
448
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 17x11,5 cm, keretezve, hibátlan, kereten kopással. 2915169
11518
448
4200
Hollóházi szárazvirág váza, terv.: Veres Miklós, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, ritka! 2854824
11519
448
2970537
11520
448
cca 1880-1890 Hollóházi díszkancsó, kis kopottsággal, jelzéssel, m: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF