Porzellan

Zahl der Lose: 475

11509.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm
11510.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hollóházi őzek. Kézzel festett, jelzett, hasukon kis gyári mázazási hibával, egyébként hibátlan, m: 24 cm
11511.

Rufpreis:
12 000 HUF
17

Hollóházi Very Special Quality Porcelaine fácán mintás bonbonier, jelzéssel, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 10,5 cm, ritka!
11512.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi Vivaldi falitál. Faragó Miklós (1947- ) által tervezett porcelán falitál, Vivaldi: A négy évszak dekorral. Limitált szériás. Kézzel sorszámozott 1999/1423. számmal. Levonóképes, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
11513.

Rufpreis:
12 000 HUF
15

11514.

Rufpreis:
10 000 HUF

2 darab Hollóházi Riolit lilás edény, korsó, kancsó, jelzéssel, mázrepedéssel, kopással, összességében szép gyűjtői állapotban, m: 10-17 cm
11515.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi antik humoros tálka "Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka" felirattal béka plasztikus díszítéssel, kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 15 cm
11516.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 17x11,5 cm, keretezve, hibátlan, kereten kopással.
11517.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi szárazvirág váza, terv.: Veres Miklós, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, ritka!
11518.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11519.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1880-1890 Hollóházi díszkancsó, kis kopottsággal, jelzéssel, m: 22 cm
11520.

Rufpreis:
6 000 HUF
33

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF