Porzellan

Zahl der Lose: 475

Hollóházi 4 darab dekoratív porcelán tárgy: virágmintás váza, kobaltkék alapon arany virágmintás váza, 2 db virágmintás bonbonier, jelzéssel, hibátlan
11521.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11522.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi márványmintás váza és ékszertartó, jelzéssel, kopással, h: 19,5 cm, m: 25,5 cm
11523.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi bonbonier és ékszertartó tálka, ritka mintával díszítve, jelzéssel, hibátlan, dobozában, h: 13-16 cm
11524.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelánkép az 'Arcok' sorozatból, d: 8 cm, Bőrrelief Design bőr keretben, d: 16 cm, hibátlan
11525.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Hollóházi címeres kézzel festett régi dísztányér. Jelzett, kopással, akasztója sérült, d: 22,5 cm
11526.

Rufpreis:
4 000 HUF
15

Hollóházi kobaltkék alapon virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm
11527.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi virágmintás fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 38 cm
11528.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi aranyozott virágmintás padlóváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
11529.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi Medimpex Aqva Vitae gyógyitalos porcelán edény, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
11530.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: Kínáló. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal 20 cm
11531.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Címeres Hollóházi falitál, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 23 cm
11532.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF