Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2970480
11521
448
Hollóházi 4 darab dekoratív porcelán tárgy: virágmintás váza, kobaltkék alapon arany virágmintás váza, 2 db virágmintás bonbonier, jelzéssel, hibátlan 2968704
11522
448
Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
2967843
11523
448
Hollóházi márványmintás váza és ékszertartó, jelzéssel, kopással, h: 19,5 cm, m: 25,5 cm
2975299
11524
448
Hollóházi bonbonier és ékszertartó tálka, ritka mintával díszítve, jelzéssel, hibátlan, dobozában, h: 13-16 cm 2965971
11525
448
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelánkép az 'Arcok' sorozatból, d: 8 cm, Bőrrelief Design bőr keretben, d: 16 cm, hibátlan 2965960
11526
448
Hollóházi címeres kézzel festett régi dísztányér. Jelzett, kopással, akasztója sérült, d: 22,5 cm 2966603
11527
448
3800
Hollóházi kobaltkék alapon virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm 2966601
11528
448
Hollóházi virágmintás fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 38 cm
2966600
11529
448
Hollóházi aranyozott virágmintás padlóváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
2967028
11530
448
Hollóházi Medimpex Aqva Vitae gyógyitalos porcelán edény, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm 2972930
11531
448
4800
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: Kínáló. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal 20 cm
2976487
11532
448
Címeres Hollóházi falitál, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF