Porzellan

Zahl der Lose: 475

11449.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi kék virágmintás só és bors szóró, jelzés nélkül, kis kopással, alsó záró nélkül. m: 5 cm
11450.

Rufpreis:
2 000 HUF

11451.

Rufpreis:
3 000 HUF

11452.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11x9 cm
11453.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, minimlális lepattanással, m: 9 cm
11454.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11455.

Rufpreis:
3 000 HUF

11456.

Rufpreis:
3 000 HUF

11457.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi zöld virágos kínálótál, lecsiszolt jelzéssel, kopással, 31,5x25 cm
11458.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay eozin mázas bagoly. Jelzett, egy kis mázsérüléssel, m: 16 cm
11459.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11460.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF