Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2908531
11449
448
2847150
11450
448
Herendi kék virágmintás só és bors szóró, jelzés nélkül, kis kopással, alsó záró nélkül. m: 5 cm 2909177
11451
448
2909179
11452
448
2948361
11453
448
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11x9 cm
2837388
11454
448
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, minimlális lepattanással, m: 9 cm 2937773
11455
448
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
2937774
11456
448
2937769
11457
448
2954549
11458
448
Herendi zöld virágos kínálótál, lecsiszolt jelzéssel, kopással, 31,5x25 cm
2965379
11459
448
Zsolnay eozin mázas bagoly. Jelzett, egy kis mázsérüléssel, m: 16 cm 2864326
11460
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF