Porzellan

Zahl der Lose: 475

11594.

Rufpreis:
5 000 HUF

11595.

Rufpreis:
5 000 HUF

Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
11596.

Rufpreis:
4 000 HUF

11597.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11598.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Wallendorf női arcmintás porcelán krémes tégely, fa fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm
11599.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Fajansz mosdókancsó, kis lepattanással 27 cm
11600.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11601.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vadászjelenetekkel díszített porcelán markolat. Jelzéssel, hibátlan, h: 23 cm
11602.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Epiag antik teafőző edény. Fajansz. Jelzett, kis kopással. Három részes 24 cm
11603.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tirschenreuth porcelán váza, fehér mázas/biszkvit, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, minimális kopással, 9,5x12,5 cm
11604.

Rufpreis:
1 600 HUF

11605.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF