Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2759125
11594
448
2759122
11595
448
2833809
11596
448
Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
2808806
11597
448
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm 2808818
11598
448
"Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 cm 2940338
11599
448
3800
Wallendorf női arcmintás porcelán krémes tégely, fa fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm
2791845
11600
448
Fajansz mosdókancsó, kis lepattanással 27 cm
2950818
11601
448
Drasche porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 2950848
11602
448
5500
Vadászjelenetekkel díszített porcelán markolat. Jelzéssel, hibátlan, h: 23 cm
2909546
11603
448
Epiag antik teafőző edény. Fajansz. Jelzett, kis kopással. Három részes 24 cm
2849464
11604
448
Tirschenreuth porcelán váza, fehér mázas/biszkvit, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, minimális kopással, 9,5x12,5 cm
2467162
11605
448
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF