Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2970806
11738
448
Alt Wien + Drasche bonbonier, jelzéssel, virágmintával, kopással, h: 9,5-11 cm 2970515
11739
448
Oscar Schlegelmilch aranymintás kínáló, jelzéssel, kis kopással, 24,5 x 17 cm 2970521
11740
448
Rosenthal Moliére gyűrűtartó tálka, jelzéssel, kopással, d: 10 cm
2970525
11741
448
Rosenthal mogyorókínáló edény, domború mintával és virágmintával ékesített, jelzéssel, hibátlan, m: 7 cm 2970284
11742
448
Epiag antik porcelán teafőző edény, három részes. A fedél sérült, jelzéssel, m: 21 cm
2970872
11743
448
Ilmenau bordó, rózsamintás porcelán tányér. kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 2970885
11744
448
Ilmenau virág mintás porcelán váza. kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19 cm
2969757
11745
448
Drasche petrezselyem mintás fogpiszkálótartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 6 cm 2969016
11746
448
Gerz vadászmintás söröskorsó, steinzeug, vadászjelenettel és vadászó puttós jelenettel díszített, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm 2968803
11747
448
Martinroda virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, 12,5x9x5 cm
2968779
11748
448
12 darab porcelánbetétes ón tálka, kopással, d: cca 10 cm
2968733
11749
448
5 darabos magyar porcelán tétel: Zsolnay pörköltes tál, Hollóházi hamuzó, Zsolnay sóborskínáló, 2 db Hollóházi mini váza. Jelzettek, minimális kopottsággal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF