Porzellan

Zahl der Lose: 475

Alt Wien + Drasche bonbonier, jelzéssel, virágmintával, kopással, h: 9,5-11 cm
11738.

Rufpreis:
2 400 HUF

Oscar Schlegelmilch aranymintás kínáló, jelzéssel, kis kopással, 24,5 x 17 cm
11739.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rosenthal Moliére gyűrűtartó tálka, jelzéssel, kopással, d: 10 cm
11740.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal mogyorókínáló edény, domború mintával és virágmintával ékesített, jelzéssel, hibátlan, m: 7 cm
11741.

Rufpreis:
2 400 HUF

Epiag antik porcelán teafőző edény, három részes. A fedél sérült, jelzéssel, m: 21 cm
11742.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ilmenau bordó, rózsamintás porcelán tányér. kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
11743.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ilmenau virág mintás porcelán váza. kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19 cm
11744.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche petrezselyem mintás fogpiszkálótartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 6 cm
11745.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerz vadászmintás söröskorsó, steinzeug, vadászjelenettel és vadászó puttós jelenettel díszített, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
11746.

Rufpreis:
3 000 HUF

Martinroda virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, 12,5x9x5 cm
11747.

Rufpreis:
1 400 HUF

12 darab porcelánbetétes ón tálka, kopással, d: cca 10 cm
11748.

Rufpreis:
2 400 HUF

5 darabos magyar porcelán tétel: Zsolnay pörköltes tál, Hollóházi hamuzó, Zsolnay sóborskínáló, 2 db Hollóházi mini váza. Jelzettek, minimális kopottsággal.
11749.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF