Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975693
11762
448
Fürstenberg 3 részes reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
2974429
11763
448
Delfti kék paradicsommadár mintás holland dísztál, jelzéssel, akasztható, kis kopottsággal, d: 25 cm
2974426
11764
448
Royal Goedewaagen tűzmadár mintás falitál. Delfti kék mázzal festett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
2975294
11765
448
3800
Drasche Popeye. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2975286
11766
448
Apátfalva népi kerámiatányér, virág motívummal, jelzett, kopott, d: 23 cm 2973924
11767
448
Wallendorf halak mintás váza. Jelzéssel, aranyozott mintával, m: 13,5 cm
2971591
11768
448
Ikea 16845 retro váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF