Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2417453
11666
448
2424077
11667
448
2911682
11668
448
2830700
11669
448
Drasche turbékoló galambos hamutálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 10x7 cm
2833818
11670
448
2936259
11671
448
3 darab aranyszélű cseh (Schlaggenwald, tejkiöntő m: 19 és cukortartó m: 15 cm) és német (Schumann Bavaria, fűszertartó) porcelán, mind jelzett, cukortartón apró repedéssel
2769476
11672
448
2200
Meissen Rosette Schwarz mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x9 cm
2769457
11673
448
Limoges porcelán dísztálka, Cheverny kastély képével díszített. Matricás, jelzett, hibátlan, fém tartóállvánnyal, d: 9 cm 2950821
11674
448
Aquincum porcelán madár, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 11,5 cm
2889497
11675
448
Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
2771984
11676
448
2950850
11677
448
Arcopal francia tejüveg mokkás csésze aljjal szett, 6 db, minimális kopottsággal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF