Porzellan

Zahl der Lose: 475

11666.

Rufpreis:
1 600 HUF

11667.

Rufpreis:
1 200 HUF

11668.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche turbékoló galambos hamutálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 10x7 cm
11669.

Rufpreis:
2 400 HUF

11670.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 darab aranyszélű cseh (Schlaggenwald, tejkiöntő m: 19 és cukortartó m: 15 cm) és német (Schumann Bavaria, fűszertartó) porcelán, mind jelzett, cukortartón apró repedéssel
11671.

Rufpreis:
1 000 HUF

Meissen Rosette Schwarz mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x9 cm
11672.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Limoges porcelán dísztálka, Cheverny kastély képével díszített. Matricás, jelzett, hibátlan, fém tartóállvánnyal, d: 9 cm
11673.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincum porcelán madár, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 11,5 cm
11674.

Rufpreis:
2 000 HUF

Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
11675.

Rufpreis:
1 000 HUF

11676.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arcopal francia tejüveg mokkás csésze aljjal szett, 6 db, minimális kopottsággal
11677.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF