Porzellan

Zahl der Lose: 475

Hollóházi Várda ó-barack pálinkás butella, porcelán, hibátlan, m: 25 cm
11545.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi 5 darab klf kínálótálka, közte Bük gyógyfürdő, Annabella Szálló Balatonfüred mintákkal, jelzéssel, d: 8-18 cm
11546.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi trombitás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
11547.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi 5 darab miniváza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 5,5-6 cm
11548.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi bonbonier, kézzel festett, jelzéssel, kis kopottsággal, 13,5x9 cm
11549.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi Aladdin, jelzéssel, keze sérült
11550.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi házi áldás falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
11551.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi 3 darab állatfigura: mókus, vizapár, madárpár. Jelzéssel, kis kopással, m: 14-24 cm
11552.

Rufpreis:
3 000 HUF

11553.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóháza barna színű aranyozott csíkos váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 20 cm
11554.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi liba, jelzéssel, hibátlan, m: 21,5 cm
11555.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Riolit kínáló, historizáló mintával, matricás, jelzett, kopott, kis pattanással, mázrepedéssel d: 12,5 cm, m: 4,5 cm
11556.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF