Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968696
11545
448
Hollóházi Várda ó-barack pálinkás butella, porcelán, hibátlan, m: 25 cm 2975835
11546
448
Hollóházi 5 darab klf kínálótálka, közte Bük gyógyfürdő, Annabella Szálló Balatonfüred mintákkal, jelzéssel, d: 8-18 cm 2972543
11547
448
Hollóházi trombitás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm 2970980
11548
448
Hollóházi 5 darab miniváza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 5,5-6 cm 2974065
11549
448
Hollóházi bonbonier, kézzel festett, jelzéssel, kis kopottsággal, 13,5x9 cm 2965759
11550
448
Hollóházi Aladdin, jelzéssel, keze sérült 2965957
11551
448
Hollóházi házi áldás falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm 2965928
11552
448
Hollóházi 3 darab állatfigura: mókus, vizapár, madárpár. Jelzéssel, kis kopással, m: 14-24 cm 2965955
11553
448
2966433
11554
448
Hollóháza barna színű aranyozott csíkos váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 20 cm
2967155
11555
448
Hollóházi liba, jelzéssel, hibátlan, m: 21,5 cm
2975440
11556
448
Hollóházi Riolit kínáló, historizáló mintával, matricás, jelzett, kopott, kis pattanással, mázrepedéssel d: 12,5 cm, m: 4,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF