Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966147
11497
448
2 db Zsolnay szoknyás bögre, ritka mintával, jelzéssel, egyik bögre fülén repedéssel, m: 9,5 cm 2966144
11498
448
3 darab régi Zsolnay bögre, közte emlékpohár és 2 db szoknyás bögre, ritka mintával, jelzéssel, kis kopással, m: 6-9 cm 2966154
11499
448
2 db Zsolnay szoknyás bögre, ritka mintával, jelzéssel, kopással, m: 9,5 cm 2966559
11500
448
Zsolnay pillangó mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 8,5 cm 2966558
11501
448
Zsolnay pillangó mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 7 cm 2966551
11502
448
Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzéssel, hibátlan, 7,5x7,5 cm 2966549
11503
448
Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka, jelzéssel, kézzel festett, d: 12 cm 2966545
11504
448
Zsolnay pillangó mintás tök alakú váza, kézzel festett, hibátlan, d: 13,5 cm, m: 7,5 cm 2966731
11505
448
Zsolnay virágmintás ibolyaváza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 11 cm 2970099
11506
448
Zsolnay Emlékbögre, pajzspecsétes, szoknyás, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 9 cm 2395387
11507
448
2200
Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott, m: 4cm
2944581
11508
448
Zsolnay repesztett mázas ökörvér mázas váza. Jelzett, ragasztott, sérült, m: 28,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF