Porzellan

Zahl der Lose: 475

2 db Zsolnay szoknyás bögre, ritka mintával, jelzéssel, egyik bögre fülén repedéssel, m: 9,5 cm
11497.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 darab régi Zsolnay bögre, közte emlékpohár és 2 db szoknyás bögre, ritka mintával, jelzéssel, kis kopással, m: 6-9 cm
11498.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

2 db Zsolnay szoknyás bögre, ritka mintával, jelzéssel, kopással, m: 9,5 cm
11499.

Rufpreis:
2 400 HUF
27

Zsolnay pillangó mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 8,5 cm
11500.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 7 cm
11501.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzéssel, hibátlan, 7,5x7,5 cm
11502.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka, jelzéssel, kézzel festett, d: 12 cm
11503.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay pillangó mintás tök alakú váza, kézzel festett, hibátlan, d: 13,5 cm, m: 7,5 cm
11504.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay virágmintás ibolyaváza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 11 cm
11505.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay Emlékbögre, pajzspecsétes, szoknyás, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 9 cm
11506.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott, m: 4cm
11507.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay repesztett mázas ökörvér mázas váza. Jelzett, ragasztott, sérült, m: 28,5 cm
11508.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF