Porzellan

Zahl der Lose: 475

11364.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Zsolnay robot csibe, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), hibátlan, m:7,5 cm
11365.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11366.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm
11367.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással d: 18 cm, m: 16 cm
11368.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11370.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Szilágyi Nagy István. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24,5 cm
11371.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11372.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi virágmintás süteményes készlet, szép állapotban, egyik darabon kis hajszálrepedéssel. Jelzett, d: 8,5 cm
11373.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Krisztus figura, fehér mázas, jelzett (formatervező: Horvai János, 1873-1944), hibátlan, m: 30 cm
11374.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Herendi kék virágmintás mokkás kiöntő szett, jelzett, kis kopással, rózsán minimális csorbák.
11375.

Rufpreis:
12 000 HUF

11376.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF