Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2923104
11364
448
38000
2937564
11365
448
40000
Zsolnay robot csibe, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), hibátlan, m:7,5 cm
2395480
11366
448
44000
2945415
11367
448
48000
ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm
2902487
11368
448
26000
Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással d: 18 cm, m: 16 cm 2760815
11370
448
2971760
11371
448
24000
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Szilágyi Nagy István. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24,5 cm 2827987
11372
448
19000
2966105
11373
448
Herendi virágmintás süteményes készlet, szép állapotban, egyik darabon kis hajszálrepedéssel. Jelzett, d: 8,5 cm
2966416
11374
448
13000
Herendi Krisztus figura, fehér mázas, jelzett (formatervező: Horvai János, 1873-1944), hibátlan, m: 30 cm 2847149
11375
448
Herendi kék virágmintás mokkás kiöntő szett, jelzett, kis kopással, rózsán minimális csorbák. 2847144
11376
448
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF