https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 475
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2974978
11340
448
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1896 Beregi Paula Fecskés tál. Kézzel festett, mázas fajansz. Jelzett minimális kopással d: 26,5 cm 2970107
11341
448
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Gerzit német vadász korsó, rókás füllel, ón fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 29 cm 2972579
11342
448
0
26000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
6 db porcelán gyógyszertári tégely, feliratos, jelzés nélkül, kis kopással 12-16 cm 2932795
11343
448
0
50000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Lord of the rings - Gyűrűk ura Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19x32 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben
Das Lot is nicht erreichbar
2807368
11344
448
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi kék virágmintás levesestál, jelzett, korának megfelelő állapotban. 34x20,5x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2807381
11345
448
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi kék virágmintás nagyméretű teáskanna, jelzett, korának megfelelő állapotban. 31x18x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2864369
11346
448
0
28000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kína, Qianlong fedeles porcelán váza, szép állapotban, jelzett, m: 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2754617
11347
448
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2840712
11348
448
0
46000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2747429
11349
448
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2840663
11350
448
0
100000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Sevres áttört bonbonier, porcelán, plasztikus díszítményekkel, jelzett, kis sérüléssel, 1900 körül, 26x15x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2754680
11351
448
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Tomor Maestrich made in Holland teáskanna. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül, m: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse