Porzellan

Zahl der Lose: 475

1896 Beregi Paula Fecskés tál. Kézzel festett, mázas fajansz. Jelzett minimális kopással d: 26,5 cm
11340.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gerzit német vadász korsó, rókás füllel, ón fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
11341.

Rufpreis:
12 000 HUF

6 db porcelán gyógyszertári tégely, feliratos, jelzés nélkül, kis kopással 12-16 cm
11342.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Lord of the rings - Gyűrűk ura Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19x32 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben
11343.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11344.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11345.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kína, Qianlong fedeles porcelán váza, szép állapotban, jelzett, m: 32 cm
11346.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11347.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
11348.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

11349.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11350.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

11351.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF