1896 Beregi Paula Fecskés tál. Kézzel festett, mázas fajansz. Jelzett ... https://www.darabanth.com/de/448-Fernauktion/448.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000006/1896-Beregi-Paula-Fecskes-tal-Kezzel-festett-mazas-fajansz-Jelzett-minimalis-kopassal-d-26~II2974978
2974978
11340
448
Beschreibung: 1896 Beregi Paula Fecskés tál. Kézzel festett, mázas fajansz. Jelzett minimális kopással d: 26,5 cm
: nagy_andras