Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975278
11328
448
22000
Zsolnay búzavirág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm 2974664
11329
448
40000
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 13 cm, 24,5 cm 2967992
11330
448
Zsolnay pillangó mintás köretes tál, jelzéssel, hibátlan, d: 25 cm, m: 7,5 cm 2967998
11331
448
14000
Herendi Viktória mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 19,5 cm 2968502
11332
448
Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm 2968945
11333
448
40000
Zsolnay eozin mázas kaspó, Kovács István terv. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 20,5 cm, m: 10,5 cm
2969046
11334
448
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, plasztikus rózsa fogóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm, m: 16 cm 2969513
11335
448
Herendi labdarózsa mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búrával m: 40 cm 2970745
11336
448
Hollóházi Hajnalka mintás kávés készlet + 2 darab Hajnalka váza. Jelzéssel, minimális kopottsággal, egyik vázán pattanással. 2971772
11337
448
34000
Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, egy csésze hiánnyal, jelzéssel, hibátlan.
2965187
11338
448
30000
Szecessziós majolika váza, gazdag ornamentikus díszítéssel, inda formájú fülekkel, sorszámmal jelezve, 2 kis hajszálrepedéssel, m: 43 cm
2966842
11339
448
Régi japán pávamintás fedeles váza pár, jelzéssel, repedezett mázzal, szép állapotban, m: 29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF