Porzellan

Zahl der Lose: 475

Zsolnay búzavirág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
11328.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 13 cm, 24,5 cm
11329.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay pillangó mintás köretes tál, jelzéssel, hibátlan, d: 25 cm, m: 7,5 cm
11330.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 19,5 cm
11331.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
11332.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay eozin mázas kaspó, Kovács István terv. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 20,5 cm, m: 10,5 cm
11333.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, plasztikus rózsa fogóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm, m: 16 cm
11334.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi labdarózsa mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búrával m: 40 cm
11335.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi Hajnalka mintás kávés készlet + 2 darab Hajnalka váza. Jelzéssel, minimális kopottsággal, egyik vázán pattanással.
11336.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, egy csésze hiánnyal, jelzéssel, hibátlan.
11337.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szecessziós majolika váza, gazdag ornamentikus díszítéssel, inda formájú fülekkel, sorszámmal jelezve, 2 kis hajszálrepedéssel, m: 43 cm
11338.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Régi japán pávamintás fedeles váza pár, jelzéssel, repedezett mázzal, szép állapotban, m: 29,5 cm
11339.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF