Porzellan

Zahl der Lose: 475

11389.

Rufpreis:
5 000 HUF

11390.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 15,5 cm.
11391.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11392.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11393.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11394.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi vízivó lány, jelzéssel, szoknyán gyári mázazási hibával, egyébként hibátlan, m: 20,5 cm
11395.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Óherendi hal figurális fogóval bonbonier, kézzel festett virágmintával, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
11396.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm
11397.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16 cm
11398.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virágmintás csésze alátéttel, alátét d: 15,5 cm, csésze m: 6 cm. Jelzéssel, hibátlan.
11399.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás fűszerkínáló pár, talapzaton álló oroszlánlábas díszítéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
11400.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF