Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2847163
11389
448
2795457
11390
448
2944316
11391
448
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 15,5 cm.
2395461
11392
448
2417438
11393
448
2937802
11394
448
Herendi porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
2970907
11395
448
Herendi vízivó lány, jelzéssel, szoknyán gyári mázazási hibával, egyébként hibátlan, m: 20,5 cm 2968015
11396
448
Óherendi hal figurális fogóval bonbonier, kézzel festett virágmintával, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
2974800
11397
448
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2974799
11398
448
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16 cm 2968542
11399
448
Herendi virágmintás csésze alátéttel, alátét d: 15,5 cm, csésze m: 6 cm. Jelzéssel, hibátlan. 2974804
11400
448
Herendi virágmintás fűszerkínáló pár, talapzaton álló oroszlánlábas díszítéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF