Modern Könyvtár 5 kötete: Kaffka Margit: Csonka regény és novellák. Modern Könyvtár 49. sz. Bp., 1911, Politzer Zsigmond és Fia, 58+4 p. A borító leszakadt és hiányos, a kötése szétvált.; Kóbor Tamás: Egyveleg. (Novellák.) Modern Könyvtár 50. sz. Bp., 1911, Politzer Zsigmond és Fia, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, felvágatlan példány.; [August] Strindberg: Pajtások. Modern Könyvtár 102-103. sz. Bp.,én,Athenaeum, 72 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.; Balázs Béla: Történet a Lógody-utcáról, a tavaszról, a halálról és a messzeségről. Modern Könyvtár 221. sz. Bp.,én,Athenaeum, 32 p. Az elülső borító sarkán hiánnyal, felvágatlan példány.; Garvay Andor: Víziók. Modern Könyvtár 232. sz. Bp.,én,Athenaeum, 32 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Tamási Miklós: Ellopott ifjúság. Befejezetlen kisregény. A tanulmányokat, a jegyzeteket írta, a visszaemlékezéseket összegyűjtötte: ifj. Sarkady Sándor. Erdő-, bánya-, kohó-, geodéta és geofizikus mérnök-hallgatóink emlékének. A szerző, Sarkady Sándor (1964-) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Benne Bujdosó Alpár kézzel írt előadásával. Sopron, 2019., Soproni Egyetem Kiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
Terjék József: Emlékek Kőrösi Csoma Sándorról. (Levelek, okiratok, emlékezések.) Közzéteszi: - -. Az összeállító, Terjék József által DEDIKÁLT példány. Bp., 1984., Kőrösi Csoma Társaság - MTA. Kiadói papírkötés. + Kőrösi Csoma Sándor: Buddha élete és tanításai. Ford., az előszót írta és jegyzetekkel ellátta: Bodor András. TÉKA. Bukarest, 1982, Kriterion. II. kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
Illés Endre: A só íze. A szerző, Illés Endre (1902-1986) író által DEDIKÁLT példány. Bp., 1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szabó Dezső két könyve: Mesék a kacagó emberről. Bp., é.n., Genius. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón apró szakadásokkal, címlapon bélyegzéssel. + Szabó Dezső két könyve: Nincs menekvés. Bp., é.n., Genius. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón apró szakadásokkal, címlapon bélyegzéssel.
Egy pesti Arszlán: A pesti művelt társalgó. Nélkülözhetetlen kézikönyv mindazok számára, kik a társadalmi életben szerepelni akarnak, s a társaságokban magukat megkedveltetni kívánják. Szerzé: - -. [Bp.,2009, Krónika Nova,] VIII+390 p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
Bíró József: Szájzár. Három könyv. (1985-1995.) A szerző, Bíró József (1951- ) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997, Új Mandátum - Hatodik Síp Alapítvány. Kiadói papírkötés.