Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

Ives, Pierre: Az erotikus masszázs. H.n., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19155.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ely Culbertson: A kontrakt bridzs kék könyve. Magyarrá átdolgozta: Kenedi Sándor. Bp., én., Révai. Átkötött félvászon-kötés.
19156.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hugo Viktor: 1793 I-II. Bp., 1919, Révai. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel, borítón apró szakadásokkal, II. kötet felvágatlan.
19157.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lakatos László: Tavaszi játék. Bp., [1922], Kultura, 199+(1) p. Félbőr-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, néhány lapszéli szakadással.
19158.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, javított gerinccel. Megjelent 5400 példányban.
19159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Puskin: Jevgenyij Anyegin. Ford.: Áprily Lajos. Bp., 1953, Új Magyar Könyvkiadó. A kötésterv és a könyvdíszek Végh Gusztáv, a rajzok Zádor István munkái. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és néhány kissé foltos lappal.
19160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mori Ógai: A vadlúd. Elbeszélések. Ford.: Göncz Árpád, Hürkecz István, Teleki Erzsébet. Tassy Béla illusztrációival. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19161.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Lajos: Három magyar város. Bp., 1933. Kosmos. Ragasztva, 70p. elvált papírborító, egy lap sérült. Borítóterv Dallos Hanna
19162.

Rufpreis:
1 200 HUF

19163.

Rufpreis:
1 200 HUF

Oscar Wilde: Dorian Gray arcképe. Ford.: Kosztolányi Dezső. Szeged, 2011, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
19164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mach Ernő: Az érzékletek elemzése. Ford. és bevezetéssel ellátta: Dr. Polányi Károly. A Galilei Kör Könyvtára 2. sz. Bp., 1910, Deutsch Zsigmond, VII+48 p. A borító hiányzik, az utolsó lap levált, foltos.
19165.

Rufpreis:
1 000 HUF

19166.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF