Hugo Viktor: 1793 I-II. Bp., 1919, Révai. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel, borítón apró szakadásokkal, II. kötet felvágatlan.
Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, javított gerinccel. Megjelent 5400 példányban.
Puskin: Jevgenyij Anyegin. Ford.: Áprily Lajos. Bp., 1953, Új Magyar Könyvkiadó. A kötésterv és a könyvdíszek Végh Gusztáv, a rajzok Zádor István munkái. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és néhány kissé foltos lappal.
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborító de egyébként jó állapotban.
Mach Ernő: Az érzékletek elemzése. Ford. és bevezetéssel ellátta: Dr. Polányi Károly. A Galilei Kör Könyvtára 2. sz. Bp., 1910, Deutsch Zsigmond, VII+48 p. A borító hiányzik, az utolsó lap levált, foltos.
Deákos költők. Első kötet: Rájnis, Baróti Szabó, Révai versei. Kiadja: Császár Elemér. A Kisfaludy-Társaság Nemzeti Könyvtára XXIII. Bp., 1914. Franklin-Társulat, 351 p.+1 t. Unicus, több kötete nem jelent meg! Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel.