Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

Tapolczay Lukács: Levél egy kedves baráthoz. Toronto, 1994, szerzői magánkiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal. A szerző által DEDIKÁLT példány!
19203.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Maywald József: Görög gyakorló- és olvasókönyv. Gymnasiumi használatra írta: - - . I. rész: A név és szabályos ?-végű ige. Bp., 1903, Kókai Lajos, (4)+126 p. Negyedik kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, sérült fűzéssel, néhány kijáró lappal, ceruzás és tollas bejegyzésekkel.
19204.

Rufpreis:
1 000 HUF

Forgandó szerentse. Faludi Ferenc (1704-1779) kéziratos versesfüzete. Dobri Mária és Kovács Mihály bevezető tanulmányával. Szombathely, 1992, Egyházmegyei Könyvtár. Facsimile kiadás, kísérőfüzettel. Kiadói kartonált papírkötés.
19205.

Rufpreis:
1 200 HUF

Emlékül Gyulai Pálnak - Születésének nyolczvanadik évfordulója alkalmából. (Versek). Bp., 1906, Franklin-Társulat, 43 p. + 5 t. Kiadói, kissé viseltes, foltos egészbőr-kötésben, kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzővel, ajándékozási bejegyzéssel, egy képtáblánál hiányzó hártyapapírral.
19206.

Rufpreis:
3 000 HUF

19207.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint István, Garaczi László, Kukorelly Endre, Németh Gábor, Roskó Gábor: Úrkoszorú. H.n., 1994, magánkiadás, 8 sztl. lev. Papírkötésben. Az egyik szerző, Bálint István által Ney András részére DEDIKÁLT példány.
19208.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ignotus verseiből. Bp., 1918., Nyugat, 116 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
19209.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bodor Miklós: Tisztavizű forrás. DEDIKÁLT. Bp., 1983., (Ifjúsági Nyomda, 81+4 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19210.

Rufpreis:
1 000 HUF

Both Antal: A családok világi rendje. Hittani ismertetés. Igecselekvők Könyvtára. Balassagyarmat, 1942., Grünberger Adolf-ny., 24 p.
19211.

Rufpreis:
1 000 HUF

19212.

Rufpreis:
1 000 HUF

Altay Margit: A végzet útjai. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n.,Pallas. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
19213.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mészáros Sándor: Vanitatum Vanitas. Debrecen, én., Nagy Károly és Társai. Kiadói papírkötés, néhány foltos lappal.
19214.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF