Tapolczay Lukács: Levél egy kedves baráthoz. Toronto, 1994, szerzői magánkiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Dr. Maywald József: Görög gyakorló- és olvasókönyv. Gymnasiumi használatra írta: - - . I. rész: A név és szabályos ?-végű ige. Bp., 1903, Kókai Lajos, (4)+126 p. Negyedik kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, sérült fűzéssel, néhány kijáró lappal, ceruzás és tollas bejegyzésekkel.
Forgandó szerentse. Faludi Ferenc (1704-1779) kéziratos versesfüzete. Dobri Mária és Kovács Mihály bevezető tanulmányával. Szombathely, 1992, Egyházmegyei Könyvtár. Facsimile kiadás, kísérőfüzettel. Kiadói kartonált papírkötés.
Bálint István, Garaczi László, Kukorelly Endre, Németh Gábor, Roskó Gábor: Úrkoszorú. H.n., 1994, magánkiadás, 8 sztl. lev. Papírkötésben. Az egyik szerző, Bálint István által Ney András részére DEDIKÁLT példány.
Altay Margit: A végzet útjai. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n.,Pallas. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.