Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2944086
19191
447
Simonyi Zsigmond: Magyar nyelvtan. Felsőbb osztályoknak és magánhasználatra. Bp., 1880., Eggenberger,(Athenaeum-ny.), VIII+231+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelöléssel. 2944133
19192
447
Nádudvari Nagy János: Remény halálig. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kőhegyi Gyula grafikáival illusztrált. Bp.,(1998), Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötésben.
2940108
19193
447
Szegvári Katalin: Egyenleg avagy egy politikai gyilkosság anatómiája? Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.
2944241
19194
447
2944283
19195
447
Konkoly-Thege Aladár: Taigetosz. A szerző által DEDIKÁLT példány. Pécs, 1992., Kútforrás. Kiadói papírkötés. 2944214
19196
447
Szalay Károly: A hasznos hazafiság prófétája. Esszé Szíj Rezsőről (1915-2006.) A szerző által DEDIKÁLT példány. Népfőiskolai Füzetek 14. Lakitelek, 2013., Antológia. Kiadói papírkötés. 2944187
19197
447
Németh Judit: Vince. Kapaszkodni, kapaszkodni... A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Antológia. Kiadói kartonált papírkötésben.
2944491
19198
447
Medgyasszay László: "Nem azé, aki akarja..." Életrajzi beszélget. Beszélgetőtárs Kozma Huba. Beszédek, cikkek, írások. DEDIKÁLT! Bp., én., KDNP. Kiadói papírkötés.
2944144
19199
447
Szászfalvi László: Magyar ünnep. A Száraz-értől a Duna-partig. A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp.,én., KDNP. Kiadói papírkötésben. 2916318
19200
447
Szigeti Lajos: Az ég tükrében. DEDIKÁLT! + A szerző autográf levele. Bp., 1992., Széphalom. Kiadói papírkötés.
2812557
19201
447
2812570
19202
447
Mózsi Ferenc: A képzelet kertjeiben. Los Angeles, 1974, Nemzetőr Baráti Köre. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói illusztrált, kissé sérült papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF