https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Simonyi Zsigmond: Magyar nyelvtan. Felsőbb osztályoknak és magánhasználatra. Bp., 1880., Eggenberger,(Athenaeum-ny.), VIII+231+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelöléssel.
1
19191.

Simonyi Zsigmond: Magyar nyelvtan. Felsőbb osztályoknak és magánhasználatra. Bp., 1880., Eggenberger,(Athenaeum-ny.), VIII+231+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelöléssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Nádudvari Nagy János: Remény halálig. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kőhegyi Gyula grafikáival illusztrált. Bp.,(1998), Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötésben.
1
19192.

Nádudvari Nagy János: Remény halálig. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kőhegyi Gyula grafikáival illusztrált. Bp.,(1998), Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szegvári Katalin: Egyenleg avagy egy politikai gyilkosság anatómiája? Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.
1
19193.

Szegvári Katalin: Egyenleg avagy egy politikai gyilkosság anatómiája? Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Veres Péter: Olvasónapló 1953-1956. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Kristó Nagy István. Bp.,1986,Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Veres Péter idézetes bejegyzéssel.
1
19194.

Veres Péter: Olvasónapló 1953-1956. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Kristó Nagy István. Bp.,1986,Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Veres Péter idézetes bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Konkoly-Thege Aladár: Taigetosz. A szerző által DEDIKÁLT példány. Pécs, 1992., Kútforrás. Kiadói papírkötés.
1
19195.

Konkoly-Thege Aladár: Taigetosz. A szerző által DEDIKÁLT példány. Pécs, 1992., Kútforrás. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szalay Károly: A hasznos hazafiság prófétája. Esszé Szíj Rezsőről (1915-2006.) A szerző által DEDIKÁLT példány. Népfőiskolai Füzetek 14. Lakitelek, 2013., Antológia. Kiadói papírkötés.
1
19196.

Szalay Károly: A hasznos hazafiság prófétája. Esszé Szíj Rezsőről (1915-2006.) A szerző által DEDIKÁLT példány. Népfőiskolai Füzetek 14. Lakitelek, 2013., Antológia. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Németh Judit: Vince. Kapaszkodni, kapaszkodni... A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Antológia. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
19197.

Németh Judit: Vince. Kapaszkodni, kapaszkodni... A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Antológia. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Medgyasszay László: "Nem azé, aki akarja..." Életrajzi beszélget. Beszélgetőtárs Kozma Huba. Beszédek, cikkek, írások. DEDIKÁLT! Bp., én., KDNP. Kiadói papírkötés.
1
19198.

Medgyasszay László: "Nem azé, aki akarja..." Életrajzi beszélget. Beszélgetőtárs Kozma Huba. Beszédek, cikkek, írások. DEDIKÁLT! Bp., én., KDNP. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szászfalvi László: Magyar ünnep. A Száraz-értől a Duna-partig. A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp.,én., KDNP. Kiadói papírkötésben.
1
19199.

Szászfalvi László: Magyar ünnep. A Száraz-értől a Duna-partig. A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp.,én., KDNP. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szigeti Lajos: Az ég tükrében. DEDIKÁLT! + A szerző autográf levele. Bp., 1992., Széphalom. Kiadói papírkötés.
1
19200.

Szigeti Lajos: Az ég tükrében. DEDIKÁLT! + A szerző autográf levele. Bp., 1992., Széphalom. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Béky-Halász Iván: Arccal a falnak. Válogatott versek (1936-1956). Toronto, 1972, Amerikai Magyar Írók. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!
1
19201.

Béky-Halász Iván: Arccal a falnak. Válogatott versek (1936-1956). Toronto, 1972, Amerikai Magyar Írók. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mózsi Ferenc: A képzelet kertjeiben. Los Angeles, 1974, Nemzetőr Baráti Köre. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói illusztrált, kissé sérült papír védőborítóban.
1
19202.

Mózsi Ferenc: A képzelet kertjeiben. Los Angeles, 1974, Nemzetőr Baráti Köre. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói illusztrált, kissé sérült papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse