Bánffy Miklós: Erdélyi történet kötetei: Megszámláltattál. II. köt.; II. rész: És hijjával találtattál I-II. köt. Nem teljes. Kolozsvár,én.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.
Nyirő József 3 könyve: Kopjafák; A sibói bölény. Bp., 1943-1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik kötet kissé sérült gerinccel. + Az elszántak. Elbeszélések. Nyirő József Művei 13. Csíkszereda, 2007, Pallas-Akadémia. Kiadói kartonált papírkötés.
Molnár István - Szabóné Dr. Medgyesi Éva: Az állami gazdaságok Magyarországon. (1785-1985.) Bp., 1987., Mezőgazdasági. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
Benamy Sándor: Rémtettek a sex és a téboly világából. 12 képpel. [Bp.],1986., Epocha. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói javított papír védőborítóban.