Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

19275.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy László: Versek és versfordítások I-III. Negyedik, bővített kiadás. Magvető, 1985. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírtokban, jó állapotban.
19276.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bölöni György: Az igazi Ady. André Kertész fotóival. Bp., 1947, Szikra, 403 p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Második kiadás. Papírkötésben, sérült, erősen hiányos kiadói papírborítóval
19277.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Bp., 1936, Révai, 438 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19278.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csáth Géza: Rejtelmek labirintusában. Összegyűjtött esszék, tanulmányok, újságcikkek. Szerk. és sajtó alá rendezte: Szajbély Mihály. Bp., 1995., Magvető. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19279.

Rufpreis:
1 600 HUF

Két év hatályos jogszabályai 1945-1946. Függelék: 1-2. köt. 1943-1944. évi hatályos törvények. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. Bp., 1947, Grill Károly. A két kötet egybekötve. Kiadói félvászonkötésben, minimális kopással
19280.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lőrincze Lajos: Édes anyanyelvünk. Szerk.: - -. A szerkesztő, Lőrincze Lajos (1915-1993) nyelvész Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére szóló DEDIKÁLT példány. Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19281.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

Gődény Endre: Tájolás a tájban. Szellemi - lelki révkalauz. A szerző, Gődény Endre által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Valamint benne Gődény Endre felesége, Emőke és "Bandi" által Bujdosó Alpár és felesége, Zsuzsa részére írt levél. Bp., 2012, Hét Krajcár. Kiadói kartonált papírkötés. + Witold Gombrowicz: Drámák. Ford.: Eörsi István, Pályi András, Spiró György. Pályi András utószavával. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A fordító, és az utószó írója, Pályi András (1942-) író, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére szóló autográf levéllel, aláírásával.
19282.

Rufpreis:
1 600 HUF

Géczi János 2 műve:   A szerző, Géczi János (1954-) József Attila-díjas író és képzőművész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.  Kezét reá veté, hogy lásson... Regény. Bp.,1984.,Szépirodalmi. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Elemek. Bp.,1986.,Szépirodalmi. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
19283.

Rufpreis:
1 600 HUF

Görgey Gábor: Utolsó jelentés Atlantiszról. I-II. köt. Nemzeti Könyvtár 99-100. Bp., 2018, Magyar Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés.
19284.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db könyv - Kaljána Malla: Anangaranga avagy a szerelmi játékok istenének színpada + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19285.

Rufpreis:
1 600 HUF

Edmondo de Amicis: A szív I-II. köt. Ford.: Zigány Árpád. Bp.,én.,Tolnai. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált kartonált papírkötések, jó állapotban.
19286.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF