Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

19263.

Rufpreis:
1 000 HUF

19264.

Rufpreis:
800 HUF

S. Nagy Anikó: A tea kultúrtörténete. Bp., 1999., Pallas Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés.
19265.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pekár Gyula: A talizmán. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban, intézményi bélyegzővel.
19266.

Rufpreis:
1 000 HUF

19267.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gonda Béla, ifj.: A régi világ szellemes asszonyai. Írta és az Urániában előadta: - - . Bp., [1923], a szerző kiadása ("Élet"-ny.), 100 p. Átkötött félvászon-kötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19268.

Rufpreis:
2 000 HUF

19269.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar nyelv. Részletes útmutatások az általános iskola tantervéhez. 1. füzet. Bp., 1946., Országos Köznevelési Tanács. Kiadói papírkötés.
19270.

Rufpreis:
1 200 HUF

19271.

Rufpreis:
1 600 HUF

19272.

Rufpreis:
4 000 HUF

19273.

Rufpreis:
1 000 HUF

19274.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF