Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

Michel Gyarmathy: Volt egyszer, hol nem volt... Paris, 1975., nyn., 79 p. Kiadói papírkötés.
19215.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tamási Áron: Ragyog egy csillag. Bp.,1938.,Révai. A kötéstábla illusztrációja Pekáry István munkája. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, foltos borítóval.
19216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Conrad Ferdinand Meyer válogatott versei.Kosztolányi, Radnóti, Szó Lőrinc... fordításai Ortutay Gyula ex librisével (Buday?) Aranyozott kiadói egészbőr kötésben, sérült gerinccel
19217.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szathmáry Lajos: Arcok chicagói szemmel. Írók, költők, művészek. DEDIKÁLT! Bp., 2004., Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés.
19218.

Rufpreis:
1 800 HUF

Blahó Miklós: Washingtontól Internetig. Amerikai kalandozások. DEDIKÁLT! Bp., 1988., Balassi - Európa Alapítvány. Kiadói papírkötés.
19219.

Rufpreis:
1 200 HUF

19220.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schranz András: Uj tudományos feladatok felé. Bp., 1982. DEDIKÁLT 219p. Kiadói papírborítóval .
19221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balázs Béla: Az igazi égszínkék  Mesék Bp. 1946?. Új Idők. 157 l. 1 sztl. lev. Számos egészoldalas és szövegközti rajzzal. Címlap hiányzik! Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, hátul sérült
19222.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petőfi Sándor: A helység kalapácsa. Hősköltemény négy énekben. A könyvet tervezte és az illusztrációkat készítette: Cseh Gusztáv. Kolozsvár, 1973., Dacia. Kiadói félvászon-kötés.
19223.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Károly: Járatlan utakon. Korfordulók világában. DEDIKÁLT! Debrecen, 2003., Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.
19224.

Rufpreis:
1 000 HUF

Roland Barthes: Mitológiák. Vál. és ford.: Ádám Péter. Bp., 1983, Európa. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés.
19225.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19226.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF