Szász Béla, ifj.: A mi atyánk. (Bp.), é.n., Anakreon Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (3780./4000) példány. + Isten tízparancsolata, modern nyomtatvány, 19,5x13 cm
Wilde, Oscar: A boldog herceg és más mesék. Ford.: Lengyel Balázs. Orosz István illusztrációival. Bp., 2017, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Márai Sándor: Istenek nyomában. Útirajz. Márai Sándor válogatott munkái. Bp.,(1937.),Révai, 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, egyébként jó állapotban.
Hamlet. (A szegedi bemutató századik évfordulójára). Szerk.: Paku Imre. Szent-Györgyi Albert előszavával. Az Egyetemi Színjátszó Társaság ismertető füzetei 1. Szeged, 1941, Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 73 p. + 4 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal, hirdetésekkel. Átkötött műbőr-kötésben.
Danyi Magdolna: Sötéttiszta. A szerző, Danyi Magoldna (1950-2012) vajdasági magyar költő, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Symposion 47. Újvidék, 1975, Forum. Első kiadás. A szerző, első nyomtatásban megjelent műve. Kiadói papírkötés.
Nyáry Krisztián: Így szerettek ők. Magyar irodalmi szerelmeskönyv. Bp., 2013, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.