Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

19179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Buday Sándorné: A négy Yve herceg. Bp., 1900. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19180.

Rufpreis:
1 000 HUF

19181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Éber Antal: Miképp gazdagodhatunk ingyen? Bp., 1947. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
19182.

Rufpreis:
1 200 HUF

Útmutató a Magyar Nemzeti Bank számlavezető helyeiről. "Bizalmas"! Bp.,1957.,Magyar Nemzeti Bank Számviteli Osztály, 180 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadásokkal, foltos borítóval.
19183.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyulai Pál: Hadnagy uram! - - legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp., [1941., Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a könyvtest elvált a borítótól.
19184.

Rufpreis:
1 600 HUF

1928 K. M. Egyetemi Nyomda Könyvesboltja Budapest. Irodalmi tájékoztató. VI. évf. 1928. Bp., 1928., Révai, 331+5 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, kis sérüléssel, gyűrődésnyommal.
19185.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Langer Norbert kölcsönykönyvtárának magyar német - francia - angol - olasz jegyzéke. Bp., én., Urbányi, 179+1 p. Kiadói szakadozott papírkötésben, (címlaphiánnyal?), egy lapon javítással.
19186.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lesták Emma: Arany János "Toldi"-ja és Sládkovic András "Detvan-a. Bp., 1939, szerzői. 39 p. Kiadói papírkötés, borítón kisebb szakadással és apró foltokkal.
19187.

Rufpreis:
2 400 HUF

19188.

Rufpreis:
2 000 HUF

Boromisza Jenő: Arany János, mint esztétikus. Versecz, 1910., Özv. Kirchner J. E.-féle Műintézet, 31+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos gerinccel, intézményi bélyegzővel.
19189.

Rufpreis:
2 800 HUF

19190.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF