Útmutató a Magyar Nemzeti Bank számlavezető helyeiről. "Bizalmas"! Bp.,1957.,Magyar Nemzeti Bank Számviteli Osztály, 180 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadásokkal, foltos borítóval.
Gyulai Pál: Hadnagy uram! - - legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp., [1941., Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a könyvtest elvált a borítótól.
1928 K. M. Egyetemi Nyomda Könyvesboltja Budapest. Irodalmi tájékoztató. VI. évf. 1928. Bp., 1928., Révai, 331+5 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, kis sérüléssel, gyűrődésnyommal.
Dr. Langer Norbert kölcsönykönyvtárának magyar német - francia - angol - olasz jegyzéke. Bp., én., Urbányi, 179+1 p. Kiadói szakadozott papírkötésben, (címlaphiánnyal?), egy lapon javítással.
Lesták Emma: Arany János "Toldi"-ja és Sládkovic András "Detvan-a. Bp., 1939, szerzői. 39 p. Kiadói papírkötés, borítón kisebb szakadással és apró foltokkal.
Boromisza Jenő: Arany János, mint esztétikus. Versecz, 1910., Özv. Kirchner J. E.-féle Műintézet, 31+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos gerinccel, intézményi bélyegzővel.
Bánfi Zsigmond: Tanulmányok. Beöthy Zsolt előszavával. Bp., 1895, Singer és Wolfner, VIII+287+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, festett lapélekkel.