Conan Doyle, Arthur: Bernac nagybácsi. Bp., é.n., Légrády, (2)+154+(2) p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány a fűzéstől elváló lappal.
Utasítás a magyar királyi dohányáruraktárak kezelésére és a dohányáruraktári tisztviselők szolgálatára vonatkozólag. Bp., 1902, Magyar Királyi Pénzügyministerium (M. Kir. Állami Ny.), 108 p. Korabeli félvászon-kötésben, sérült, rossz állapotban.
Bertha Bulcsu Emlékkönyv. Szerk.: D. Nagy Imre. Bp., 1999, Magyar Írók Egyesülete. Kiadói kartonált papírkötés. + Kiadói levél, Fülöp Zsuzsanna aláírással, 2 kézzel írt oldal
Hosszu Zoltán: Dani bá'. Illusztrálta Márton Ferenc. Bp., 1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerinc alsó része kissé elvált a borítótól.
Darvas Ferenc: Egy szerelem története és 1956. I. kötet. A szerző, Darvas Ferenc (1936-) költő által Bujdosó Zsuzsa, Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja feleségének részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2001, Krúdy Gyula Irodalmi Kör. Kiadói papírkötés.
Lányi Sarolta: Ajándék. - - verseskönyve. Bp., 1912., Nyugat. Első kiadás. A borító Győri Aranka munkája. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval és kissé kopott, kissé foltos gerinccel, javított gerinccel.
Dömötör László: Nehezék. Bp., 2005, Móra. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. A borítón kézzel számozott (120/112.) és aláírt, a címlapon a szerző által DEDIKÁLT példány.