Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

Rejtő Jenő (P. Howard) 16 kötete: A szőke ciklon; A Néma Revolverek Városa; A megkerült cirkáló; A boszorkánymester; A Láthatatlan Légió; Piszkos Fred, a kapitány; stb. Bp., 1964-1970, Albatrosz Könyvek. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
19047.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rejtő Jenő: A szőke ciklon, Az ellopott futár. Bp., 1968., Albatrosz. Kiadói kopott papírkötésben
19048.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tompa Mihály összes költeményei 1-3. köt. Teljes kiadás. Sajtó alá rendezte: Révay József. Bp., 1855., Méhner Vilmos. Az első kötetben a költő arcképével. Korabeli kopott aranyozott gerincű egészvászon-kötés, laza fűzéssel.
19049.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19050.

Rufpreis:
3 000 HUF

Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp.,2001,Magvető. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
19051.

Rufpreis:
2 800 HUF

19052.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1-2. sorozat. Bp. - [Gyoma], 1982, Magvető - [Kner]. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Kiadói papírkötésekben, kiadói papír védőtokokban, hiánytalan sorozat, jó állapotban.
19053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bisztray Gyula: Író és nemzet. Bp., 1943, Révai, 436 p. Kiadói félvászon-kötés, helyenként foltos lapokkal. A szerző, Bisztray Gyula (1903-1978) irodalomtörténész, könyvtáros, egyetemi tanár által Kincs Elek (1897-1978) irodalomtörténész részére dedikált.
19054.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kemenes Kálmán 4 db DEDIKÁLT könyve: Fogságom; Száradó szirmok; Szirmok hullása; Őszi lombhullás. Kiadói papírkötés.
19055.

Rufpreis:
3 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei I. köt.: Elbeszélő költemények. Jókai Mór életrajzi bevezetésével. Eredeti kéziratok és kiadások alapján rendezte, jegyzetekkel és variánsokkal kísérte Havas Adolf. Bp., 1892, Athenaeum. Petőfi arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos címképpel.
19056.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eladó az egész világ. Képes és (képtelen) hirdetéstörténet. Szerk.: Szokács Eszter. Bp., 1994, AB OVO. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19057.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei III. köt.: Kisebb költemények 1847-49. Jókai Mór életrajzi bevezetésével. Eredeti kéziratok és kiadások alapján rendezte, jegyzetekkel és variánsokkal kísérte Havas Adolf. Bp., 1893, Athenaeum. Petőfi szobor képével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos címképpel.
19058.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF