Honoré de Balzac: A kurtizánok tündöklése és nyomora. II. köt. Ford.: Lányi Viktor. Nagy írók - Nagy Írások I. sorozat II. köt. Bp.,(1920), Genius,(Weiss L. és F.-ny.), 4+301+3 p. Végh Gusztáv iparművész címlapjával és könyvdíszeivel. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1500 számozott példányban... "Ebből a könyvből az első 300 példány merített papíron készült, I-L-ig amatőr könyvgyűjtők részére Végh Gusztáv tervei szerint egész pergament kötésben, az 51-300-ig számu példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó." Számozott (260./1500) példányban.
Goethe, Johann Wolfgang von: Utazás Itáliában. Ford.: Bálint Aladár. Nagy Írók - Nagy Írások I. sor. VIII. Bp.,1922, Genius. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, kissé szakadozott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 1500 számozott példányban... "Ebből a könyvből az első 300 példány merített papíron készült, I-L-ig amatőr könyvgyűjtők részére Végh Gusztáv tervei szerint egész pergament kötésben, az 51-300-ig számu példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó." Számozott (1086./1500) példányban.
Hugo M. Enomiya - Lassale, S.J.: Zen. Út a megvilágosodáshoz. Bevezető és útmutatás. Ford.: Marghescu Sándor. Szentendre, 1995., Medio. Kiadói papírkötés
108 bűvész-mutatvány. Híres európai bűvészek nyomán. 161 ábrával. Műkedvelők és professzionátusok részére. Bp., é.n., Tolnai, 160 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval.
Szabó Ferenc: Világnézetek harca. Mai írók és gondolkodók. A szerző,Szabó Ferenc (1931-2022) jezsuita szerzetes, teológus, költő, publicista, szerkesztő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Louvain, 1963, Collegium Hungaricum. Első kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.