Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

May Károly: Az inka öröksége. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19059.

Rufpreis:
1 200 HUF

Harper Lee: Ne bántsátok a feketerigót!. Bp., 1992, Sierra, 328 p. Kiadói papírkötés.
19060.

Rufpreis:
1 800 HUF

Honoré de Balzac: A kurtizánok tündöklése és nyomora. II. köt. Ford.: Lányi Viktor. Nagy írók - Nagy Írások I. sorozat II. köt. Bp.,(1920), Genius,(Weiss L. és F.-ny.), 4+301+3 p. Végh Gusztáv iparművész címlapjával és könyvdíszeivel. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval.   Megjelent 1500 számozott példányban... "Ebből a könyvből az első 300 példány merített papíron készült, I-L-ig amatőr könyvgyűjtők részére Végh Gusztáv tervei szerint egész pergament kötésben, az 51-300-ig számu példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó." Számozott (260./1500) példányban.
19061.

Rufpreis:
1 600 HUF

Goethe, Johann Wolfgang von: Utazás Itáliában. Ford.: Bálint Aladár. Nagy Írók - Nagy Írások I. sor. VIII. Bp.,1922, Genius. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, kissé szakadozott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.   Megjelent 1500 számozott példányban... "Ebből a könyvből az első 300 példány merített papíron készült, I-L-ig amatőr könyvgyűjtők részére Végh Gusztáv tervei szerint egész pergament kötésben, az 51-300-ig számu példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó." Számozott (1086./1500) példányban.
19062.

Rufpreis:
2 000 HUF

A. J. Christian 2 műve: Mit keresett Isten a nappalimban?, Mit keresett Isten a hálószobában? Bp., 2004,Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés
19063.

Rufpreis:
2 400 HUF

19064.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Osho: Szabadság. Merj önmagad lenni. Bp.,2015,Édesvíz. Kiadói papírkötés.
19065.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hugo M. Enomiya - Lassale, S.J.: Zen. Út a megvilágosodáshoz. Bevezető és útmutatás. Ford.: Marghescu Sándor. Szentendre, 1995., Medio. Kiadói papírkötés
19066.

Rufpreis:
1 600 HUF

Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
19067.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sárvári György: Metalépés. Hermeneutika-mélylélektan-rendszerszemlélet: integratív paradigma a tapasztalati tanulás értelmezési-megértési folyamatához. Bp., 1999., Animula. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19068.

Rufpreis:
4 000 HUF

108 bűvész-mutatvány. Híres európai bűvészek nyomán. 161 ábrával. Műkedvelők és professzionátusok részére. Bp., é.n., Tolnai, 160 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval.
19069.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Ferenc: Világnézetek harca. Mai írók és gondolkodók. A szerző,Szabó Ferenc (1931-2022) jezsuita szerzetes, teológus, költő, publicista, szerkesztő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Louvain, 1963, Collegium Hungaricum. Első kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
19070.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF