Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Szilvássy Nándor rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, a borítón és a lapok egy részén ázásnyomokkal.
Fekete István: Gyeplő nélkül. Bp., 1970, Nesztor. Kiadói papírkötés. A szerző felesége, Fekete Istvánné (szül. Piller Edit) dedikációjával és bélyegzőjével.
Gáspár János: Fekete István és Ilona... (Egy rövid korszak levelei.) Vál. és szerk.: - - . Ajka,[2007],Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
Gáspár János: "Szeretem a könyvet és hiszek benne." Fekete István. Pályamunkák és tanulmányok. Szerk.: - -. Ajka,2010,Fekete István Irodalmi Társaság. Második, bővített kiadás. Az író, Fekete István születésének 110. évfordulójára. Kiadói papírkötés.
Gáspár János: Töredékek a kuckóból. Fekete István sorsai. "Zöldike Könyvsorozat XVI. köt. Ajka,2010,Fekete István Irodalmi Társaság - "Nimfea" Természetvédelmi Egyesület. Kiadói papírkötés.
Gáspár János - Horváth Tibor: Balangó és egyebek. Vál. Fekete István kiadatlan kézirataiból. Szerk.: - -. Ajka,2005,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei I-II. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, lapok kijárnak, viseltes állapotban.