Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Szilvássy Nándor rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, a borítón és a lapok egy részén ázásnyomokkal.
19035.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Gyeplő nélkül. Bp., 1970, Nesztor. Kiadói papírkötés. A szerző felesége, Fekete Istvánné (szül. Piller Edit) dedikációjával és bélyegzőjével.
19036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáspár János: Fekete István és Ilona... (Egy rövid korszak levelei.) Vál. és szerk.: - - . Ajka,[2007],Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
19037.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáspár János: "Szeretem a könyvet és hiszek benne." Fekete István. Pályamunkák és tanulmányok. Szerk.: - -. Ajka,2010,Fekete István Irodalmi Társaság. Második, bővített kiadás. Az író, Fekete István születésének 110. évfordulójára. Kiadói papírkötés.
19038.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gáspár János: Töredékek a kuckóból. Fekete István sorsai. "Zöldike Könyvsorozat XVI. köt. Ajka,2010,Fekete István Irodalmi Társaság - "Nimfea" Természetvédelmi Egyesület. Kiadói papírkötés.
19039.

Rufpreis:
1 600 HUF

Őszinte kaleidoszkóp Fekete Istvánról. Ajka,2008,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődéssel.
19040.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáspár János: Fekete István ajkai képeskönyve. Ajka,2004,Fekete István Irodalmi Társaság. Benne névre szóló ajánlási sorokkal. Kiadói papírkötés.
19041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáspár János - Horváth Tibor: Balangó és egyebek. Vál. Fekete István kiadatlan kézirataiból. Szerk.: - -. Ajka,2005,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
19042.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Verne Gyula: Utazás a tenger alatt. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.
19043.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei I-II. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, lapok kijárnak, viseltes állapotban.
19044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: A jégszfinx. Regény. Ford.: Mikes Lajos. Geiger Richárd rajzaival. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán sérüléssel, 3 kijáró lappal, a hátsó szennylap hiányzik.
19045.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rejtő Jenő (P. Howard): Légió mindhalálig. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei II. kötet. Bp., 1997, Könyvkuckó. Kiadói kartonált papírkötés.
19046.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF