Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 305

19011.

Rufpreis:
4 000 HUF

19012.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Drumár János: Kassiopeia. Fantasztikus regény. Geiger Richárd rajzaival. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 410+6 p. Kiadói illusztrált, dombornyomott szecessziós egészvászon-kötés Geiger Richárd rajzával, kissé sérült gerinccel, egy lap szélén kisebb folttal, kissé kopott borítóval, máskülönben jó állapotban.
19013.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán haiku versnaptár. Matsuo Basho, Yosa Buson, Kobayashi Issa versei Ando Hiroshige színes fametszeteivel. Bp., 1981, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19014.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Tar Sándor: Lassú teher. Bp.,1998,Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19015.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ady szerelme: Ada. Szerk.: Varga Katalin. A tanulmányt írta, a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Hegyi Katalin. Bp., 2002., Ady-Életmű Alapítvány - Argumentum - Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 darab számozott. Ez számozatlan példány.
19016.

Rufpreis:
4 000 HUF

19017.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19018.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lion Feuchtwanger: Goya. Bp., 1956. Új Magyar. Kiadói vászonkötésben, sérült papír védőborítóval. Vas István fordító áltat DEDIKÁLT!
19019.

Rufpreis:
1 000 HUF

19020.

Rufpreis:
1 000 HUF

19021.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Ford.: Dr. Herman Sándor. Székesfehárvár, 1893, Klökner Péter, (Számmer Kálmán-ny.), 438 p. Átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
19022.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF