Ady szerelme: Ada. Szerk.: Varga Katalin. A tanulmányt írta, a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Hegyi Katalin. Bp., 2002., Ady-Életmű Alapítvány - Argumentum - Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 darab számozott. Ez számozatlan példány.
Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes!) Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kizárólag személyes átvétel. Nem postázzuk!
Kolligátum 3 műből: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az író és az ember. Bp., 1935, szerzői kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerző által aláírt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 206+(2) p. Egybekötve, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Ford.: Dr. Herman Sándor. Székesfehárvár, 1893, Klökner Péter, (Számmer Kálmán-ny.), 438 p. Átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.