Porzellan

Zahl der Lose: 295

Herendi zöld Apponyi mintás kaspó, jelzett, restaurált, repedt, m: 17,5 cm
11433.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fajansz mosdókancsó, kis lepattanással 27 cm
11434.

Rufpreis:
2 000 HUF

Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
11435.

Rufpreis:
4 000 HUF

11436.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm
11437.

Rufpreis:
4 000 HUF

ENS porcelán bonbonier, figurális rózsákkal, kis lepattanások, jelzett, 18x10 cm
11438.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kutya figura, fajansz, kopott, jelzés nélkül, m: 16, h: 21 cm
11439.

Rufpreis:
3 000 HUF

11440.

Rufpreis:
3 000 HUF

11441.

Rufpreis:
1 000 HUF

11442.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 db porcelán dobozka, különféle minta, gyártmány 7-8 cm
11443.

Rufpreis:
1 800 HUF

Eichwald Bernard Bloch hagyma mintás tálaló tál. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, restaurált 39x26 cm
11444.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF