Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2912811
11433
446
Herendi zöld Apponyi mintás kaspó, jelzett, restaurált, repedt, m: 17,5 cm 2791845
11434
446
Fajansz mosdókancsó, kis lepattanással 27 cm
2833809
11435
446
Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
2729728
11436
446
2779651
11437
446
Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm
2824556
11438
446
ENS porcelán bonbonier, figurális rózsákkal, kis lepattanások, jelzett, 18x10 cm
2795430
11439
446
Kutya figura, fajansz, kopott, jelzés nélkül, m: 16, h: 21 cm 2609597
11440
446
2597994
11441
446
2925377
11442
446
2861700
11443
446
4 db porcelán dobozka, különféle minta, gyártmány 7-8 cm
2920271
11444
446
Eichwald Bernard Bloch hagyma mintás tálaló tál. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, restaurált 39x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF