Porzellan

Zahl der Lose: 295

11337.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás hamuzó, jelzéssel, hibátlan, h: 9,5 cm
11338.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás korsócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11339.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, minimlális lepattanással, m: 9 cm
11340.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herend Apponyi mintás porcelánkosár gyűrűtartó tálka, jelzéssel, hibátlan, 10x7x3 cm
11341.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herend Viktória mintás csésze alj, jelzéssel, kopással, d: 11,5 cm
11342.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herend virág mintás fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kopássaL, m: 5 cm
11343.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11x9 cm
11344.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi virágmintás kis fedeles váza. Jelzéssel, kézzel festett, kis kopással, m: 9,5 cm
11345.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi sárga rózsa. Jelzett, minimális kopottsággal, m: 5 cm
11346.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi tulipán mintás ékszertartó tálka. Jelzéssel, hibátlan, 12x9 cm
11347.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi zöld virágos kínálótál, lecsiszolt jelzéssel, kopással, 31,5x25 cm
11348.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF