Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2908531
11337
446
2926978
11338
446
Herendi Viktória mintás hamuzó, jelzéssel, hibátlan, h: 9,5 cm
2926989
11339
446
Herendi Viktória mintás korsócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
2837388
11340
446
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, minimlális lepattanással, m: 9 cm
2948529
11341
446
Herend Apponyi mintás porcelánkosár gyűrűtartó tálka, jelzéssel, hibátlan, 10x7x3 cm 2926964
11342
446
Herend Viktória mintás csésze alj, jelzéssel, kopással, d: 11,5 cm
2926975
11343
446
Herend virág mintás fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kopássaL, m: 5 cm
2948361
11344
446
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11x9 cm
2950828
11345
446
Herendi virágmintás kis fedeles váza. Jelzéssel, kézzel festett, kis kopással, m: 9,5 cm 2950839
11346
446
Herendi sárga rózsa. Jelzett, minimális kopottsággal, m: 5 cm 2950844
11347
446
Herendi tulipán mintás ékszertartó tálka. Jelzéssel, hibátlan, 12x9 cm 2954549
11348
446
Herendi zöld virágos kínálótál, lecsiszolt jelzéssel, kopással, 31,5x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF