Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2847142
11289
446
Herendi kék virágmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, 19-31 cm 2863634
11290
446
19000
Herendi Viktória mintás süteményes tál, jelzett: III. osztály, minimális gyári égetési hibák, d: 30 cm
2863653
11291
446
19000
Herendi zöld virágmintás körmös kaspó, kopott, kis lepattanással, jelzett, m: 17,5 cm
2953735
11292
446
2921582
11293
446
Nagyvárad Herendi porcelán kínáló és tálka Nagyvárad címerével. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm, 11x9 cm 2852204
11294
446
Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm 2788602
11295
446
2847167
11296
446
2847149
11297
446
Herendi kék virágmintás mokkás kiöntő szett, jelzett, kis kopással, rózsán minimális csorbák.
2847164
11298
446
2847145
11299
446
14000
2847144
11300
446
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF