Porzellan

Zahl der Lose: 295

11301.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

2db Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
11302.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Herendi Apponyi szószos tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11303.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herend Apponyi mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m:16,5 cm
11304.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi rózsa plasztikás cukorkínáló, kézzel festett, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 9,5 cm
11305.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi kék virágmintás salátás tál, jelzett, kis kopással, 26 cm
11306.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi kék virágmintás torta tál, jelzett, kis kopással, 32 cm
11307.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi kék virágmintás főzelékes tál, jelzett, kis kopással, 26x26 cm
11308.

Rufpreis:
5 000 HUF

11309.

Rufpreis:
5 000 HUF

11310.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi pipázó kacsa. Kézzel festett. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm
11311.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi, Óherendi pipacs mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 30 cm
11312.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF