Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2395461
11301
446
2879453
11302
446
2db Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm 2927588
11303
446
15000
Herendi Apponyi szószos tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
2947673
11304
446
Herend Apponyi mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m:16,5 cm 2916004
11305
446
Herendi rózsa plasztikás cukorkínáló, kézzel festett, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 9,5 cm 2847140
11306
446
Herendi kék virágmintás salátás tál, jelzett, kis kopással, 26 cm 2847141
11307
446
Herendi kék virágmintás torta tál, jelzett, kis kopással, 32 cm 2847139
11308
446
Herendi kék virágmintás főzelékes tál, jelzett, kis kopással, 26x26 cm 2795457
11309
446
2847163
11310
446
2719983
11311
446
Herendi pipázó kacsa. Kézzel festett. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm
2935327
11312
446
Herendi, Óherendi pipacs mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF