Porzellan

Zahl der Lose: 295

Hollóházi Várda ó barack pálinkás butella, porcelán, hibátlan, m: 25 cm
11397.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Erika mintás porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11398.

Rufpreis:
1 800 HUF
16

4 darab Hollóházi virágmintás miniváza, jelzéssel, hibátlan, m: 5,5 cm
11399.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi porcelán korsó, "ÁÉV (Állami Építőipari Vállalat) 21 1946" felirattal. Hibátlan, m: 12 cm
11400.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi retro virágmintás hamuzó, négyoldalas, jelzéssel, matricás, hibátlan, 17x17 cm
11401.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi zöld virágmintás bonbonier, plasztikus mintával díszítve, jelzéssel, kopással, m: 12 cm
11402.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi balerina Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11403.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 45 darabos Myotts Country Life Staffordshire kék angol étkészlet, közte kínáló, leveses tányér, kistányér, nagytányér, előételes tál, köretes, csésze, alátét, tejkiöntő
11404.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Régi Capodimonte kaspó, jelzett, kopásokkal, m: 14,5cm, d: 19 cm
11405.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szekeres Károly (1940-2016): Színes repesztett díszváza, porcelán, kézzel festett, jelzett az oldalán alul, hibátlan, 13,5x14x9 cm
11406.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Biszkvit porcelán puttó, jelzett (Kligl Sándor), kopásnyomokkal, m: 12 cm
11407.

Rufpreis:
12 000 HUF

Martine gyerek porcelán készlet, jelzett, szép állapotban.
11408.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF