Porzellan

Zahl der Lose: 295

Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
11409.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11410.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik kézzel festett kínai padlóváza, jelzéssel, minimális kopással, körbefutó festett jelenettel, m: 48 cm
11411.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ingolstadt 1235 jelzéssel: keménycserép róasztali tartó. Jelzett ,mázrepedésekkel XX, sz eleje. sérült 17 cm
11412.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Aquincum ülő lány macskával, terv.: Ősz Szabó Antónia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
11413.

Rufpreis:
12 000 HUF

Royal Tudor vintage mintás porcelán étkészlet. Hat személyes komplett, matricás, jelzett, hibátlan
11414.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

2 db Wallendorf fedeles urnaváza párban. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan 24 cm
11415.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzés nélkül, d: 24 cm
11416.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Schütz Blansko fajansz dísztál. Jelzett, pereménél kis javítással, kopással, d: 27,5 cm
11417.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

11418.

Rufpreis:
4 000 HUF

11419.

Rufpreis:
4 000 HUF

11420.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF