Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2714408
11409
446
15000
Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
2913955
11410
446
cca 1920-1930 Pirkenhammer Fischer & Mieg gésamintás, kézzel festett/matricás nagyméretű szervírozó tál, jelzéssel, minimális kopottsággal, 43x31 cm 2948063
11411
446
Antik kézzel festett kínai padlóváza, jelzéssel, minimális kopással, körbefutó festett jelenettel, m: 48 cm
2919370
11412
446
Ingolstadt 1235 jelzéssel: keménycserép róasztali tartó. Jelzett ,mázrepedésekkel XX, sz eleje. sérült 17 cm
2947522
11413
446
Aquincum ülő lány macskával, terv.: Ősz Szabó Antónia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
2946490
11414
446
Royal Tudor vintage mintás porcelán étkészlet. Hat személyes komplett, matricás, jelzett, hibátlan 2946376
11415
446
2 db Wallendorf fedeles urnaváza párban. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan 24 cm 2895174
11416
446
Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzés nélkül, d: 24 cm
2947652
11417
446
Schütz Blansko fajansz dísztál. Jelzett, pereménél kis javítással, kopással, d: 27,5 cm 2740784
11418
446
2642793
11419
446
Csavargó, román biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett (Cluj Napoca - Kolozsvár), a bőrönd ragasztása elengedett, lejár a talapzatról, m: 24 cm 2913976
11420
446
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF