Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2918635
11505
446
2918642
11506
446
Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 18 cm
2918640
11507
446
Fürstenberg német 3 részes reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
2415208
11508
446
Moritz Zdekauer sültes / felvágottas tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 25x35 cm
2924875
11509
446
Antik cseh porcelán teás készlet elemei. 2 csésze, aljjal, kopással, jelzés nélkül
2934995
11510
446
Alföldi porcelán pálinkás, kupicás készlet, Buda várának középkori látképével díszítve (kiöntő, tálca, 6 db pohár). Matricás, jelzett, hibátlan. 2864967
11511
446
Hunter angol fajansz szószos kiöntő. Máz alatti festés, jelzett, hibátlan 20 cm
2833818
11512
446
2830566
11513
446
Wilhelmsburg váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 xm 2461306
11514
446
Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, a rózsa szirmán kis hiánnyal, lepattanással, hajszálrepedéssel, 6,5x5,5x5 cm
2237327
11515
446
Arpo porcelán női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18,5 cm 2824577
11516
446
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF