Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824578
11517
446
2908526
11518
446
Velencei városkép, olasz fajansz falitányér, jelzéssel, kopással, 19,5x19,5 cm 2621988
11519
446
Haas & Czjzek és másik cseh porcelán sültes tál. Matricás, jelzett, kis kopással d: 28 cm
2793936
11520
446
Japán porcelán tégely és Momoyama tálka. Kézzel festett/matricás, jelzett, minimális kopással/hibátlan, d: 9,5 cm, 10,5x10,5 cm
2873897
11521
446
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Szent Norbert Lelkészseég, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
2873900
11522
446
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Ferences templom, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
2873903
11523
446
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Székesegyház, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
2848433
11524
446
Kutyát ölelő kislány. Mázas porcelán jelzés nélkül kopással 15 cm 2873906
11525
446
Jelzés nélkül, sültes tál, kopásokkal, h: 35 cm
2925491
11526
446
Aranyozott görög porcelán váza. Matricás, jelzett, kopással 16 cm
2925501
11527
446
Wiesloch porcelán tál, ón szegéllyel Matricás, jelzett, hibátlan 25 cm
2895709
11528
446
Alföldi Hódmezővásárhely porcelán pálinkás készlet, 6 pohárral, kis kopottsággal, m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF