Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2925506
11469
446
3 db mini porcelán váza 8-10 cm
2826225
11470
446
Historizáló porcelán teás kanna és kiöntő Jelzés nélkül, kopással 18 cm
2925497
11471
446
Fajansz kiöntő figurális díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm 2925493
11472
446
Aquincum fajansz kacsa figurák. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
2739384
11473
446
Terebess váza, kopott, jelzett, m: 20,5 cm 2911682
11474
446
2864162
11475
446
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, jelzett, kis kopással 14 cm
2864164
11476
446
Kőbányai porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 12 cm
2947664
11477
446
3400
Rózsamintával festett fajansz kínáló, fém szerelékkel, masszába nyomott és festett jelzéssel, d: 23,5 cm 2948359
11478
446
3800
Drasche térdelő női akt, fehér mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2948386
11479
446
Antik festett fajansz kínálótál, fém szerelékkel, "MS.2078" formaszámmal, kopással, 17x12 cm
2948512
11480
446
3400
cca 1890-1900 Antik fogkefe- és szappantartó, domború mintával díszített porcelán, jelzés nélkül, 22x8 cm, 13x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF