Porzellan

Zahl der Lose: 295

3 db mini porcelán váza 8-10 cm
11469.

Rufpreis:
1 600 HUF

Historizáló porcelán teás kanna és kiöntő Jelzés nélkül, kopással 18 cm
11470.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fajansz kiöntő figurális díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
11471.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum fajansz kacsa figurák. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
11472.

Rufpreis:
1 800 HUF

Terebess váza, kopott, jelzett, m: 20,5 cm
11473.

Rufpreis:
2 400 HUF

11474.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, jelzett, kis kopással 14 cm
11475.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőbányai porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 12 cm
11476.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rózsamintával festett fajansz kínáló, fém szerelékkel, masszába nyomott és festett jelzéssel, d: 23,5 cm
11477.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Drasche térdelő női akt, fehér mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11478.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
11

Antik festett fajansz kínálótál, fém szerelékkel, "MS.2078" formaszámmal, kopással, 17x12 cm
11479.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890-1900 Antik fogkefe- és szappantartó, domború mintával díszített porcelán, jelzés nélkül, 22x8 cm, 13x11 cm
11480.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF