Porzellan

Zahl der Lose: 295

Antik Japán tálka. Kézzel festett porcelán. jelzett, kis kopással XIX. sz vége. / Antique Japanese porcelain Hand painted 8x6 cm
11481.

Rufpreis:
1 000 HUF

Citrom mintás fajansz kínáló tál. Jelzé snélkül, hibátlan 35x35 cm
11482.

Rufpreis:
1 800 HUF

Remoan porcelánfestés: Kétfüles fedeles váza, matricás és kézzel festett díszítéssel, jelzéssel, kis kopással, m: 32 cm
11483.

Rufpreis:
4 000 HUF

18 darabos lómintás porcelán tétel: tálak, kiöntő, csésze, alátét, hamuzó, fűszerszórók. Jelzés nélkül, fedélhiánnyal, szép állapotban.
11484.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schramberg porcelán melegen tartó gyermektál, kottás mesemintával, matricás, jelzéssel, dugóval. Meleg víz tölthető bele, ami melegen tartja az ételt. d: 24 cm, m: 6,5 cm, hibátlan.
11485.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Drasche mese figurás süteményes készlet, Matricás jelzett, minimális kopással 4 + 1 db
11486.

Rufpreis:
4 000 HUF

Karl Ens pillangó figura, porcelán, jelzett, kis kopással, 9x7 cm
11487.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

2 darab Otagiri japán porcelán medve. Címkével jelezve, hibátlan, h: 12-13 cm, m: 7,5-8 cm
11488.

Rufpreis:
4 000 HUF

Drasche porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11489.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik pecsétes kínai váza, gésa motívummal, kis kopással, m: 18 cm
11490.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Weimar electric porcelán falióra, szerkezete szervizelendő, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
11491.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum vitorláshal, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm
11492.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF