Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2867787
11481
446
Antik Japán tálka. Kézzel festett porcelán. jelzett, kis kopással XIX. sz vége. / Antique Japanese porcelain Hand painted 8x6 cm 2868250
11482
446
Citrom mintás fajansz kínáló tál. Jelzé snélkül, hibátlan 35x35 cm
2946201
11483
446
Remoan porcelánfestés: Kétfüles fedeles váza, matricás és kézzel festett díszítéssel, jelzéssel, kis kopással, m: 32 cm
2946196
11484
446
18 darabos lómintás porcelán tétel: tálak, kiöntő, csésze, alátét, hamuzó, fűszerszórók. Jelzés nélkül, fedélhiánnyal, szép állapotban.
2948687
11485
446
3800
Schramberg porcelán melegen tartó gyermektál, kottás mesemintával, matricás, jelzéssel, dugóval. Meleg víz tölthető bele, ami melegen tartja az ételt. d: 24 cm, m: 6,5 cm, hibátlan. 2947001
11486
446
Drasche mese figurás süteményes készlet, Matricás jelzett, minimális kopással 4 + 1 db
2950813
11487
446
3400
Karl Ens pillangó figura, porcelán, jelzett, kis kopással, 9x7 cm 2950816
11488
446
2 darab Otagiri japán porcelán medve. Címkével jelezve, hibátlan, h: 12-13 cm, m: 7,5-8 cm 2950818
11489
446
Drasche porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
2951906
11490
446
Antik pecsétes kínai váza, gésa motívummal, kis kopással, m: 18 cm 2951999
11491
446
Weimar electric porcelán falióra, szerkezete szervizelendő, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm 2952478
11492
446
Aquincum vitorláshal, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF