Porzellan

Zahl der Lose: 295

Jlmenau 4 db historizáló jelenetes csésze alátéttel, jelzéssel, kopással, kanállal, m: 6 cm
11529.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
9

Karl Ens rózsa figura, porcelán, jelzett, kis gyári mázhibával, m: 4,5 cm
11530.

Rufpreis:
2 000 HUF

Limoges porcelán dísztálka, Cheverny kastély képével díszített. Matricás, jelzett, hibátlan, fém tartóállvánnyal, d: 9 cm
11531.

Rufpreis:
1 600 HUF

Meissen Rosette Schwarz mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x9 cm
11532.

Rufpreis:
2 400 HUF

Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
11533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bakonyi erőmű porcelán kupa. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 18 cm
11534.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szűz Mária szobor, porcelán, jelzéssel, hibátlan, alján gyári anyaghibával, m: 14 cm
11535.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lichte porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11536.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karlsbad historizáló mintás vajtartó, matricás, kopással, fedelén jelzéssel, d: 19,5 cm
11537.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hutschenreuther "Brocade" csontporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm, m: 6 cm
11538.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum porcelán madár, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 11,5 cm
11539.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán kislány és kisfiú figura. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 12-13 cm
11540.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF