Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2947907
11529
446
2200
Jlmenau 4 db historizáló jelenetes csésze alátéttel, jelzéssel, kopással, kanállal, m: 6 cm 2948363
11530
446
Karl Ens rózsa figura, porcelán, jelzett, kis gyári mázhibával, m: 4,5 cm
2769457
11531
446
Limoges porcelán dísztálka, Cheverny kastély képével díszített. Matricás, jelzett, hibátlan, fém tartóállvánnyal, d: 9 cm
2769476
11532
446
Meissen Rosette Schwarz mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x9 cm
2889497
11533
446
Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
2896299
11534
446
Bakonyi erőmű porcelán kupa. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 18 cm
2912335
11535
446
Szűz Mária szobor, porcelán, jelzéssel, hibátlan, alján gyári anyaghibával, m: 14 cm 2946198
11536
446
Lichte porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2946956
11537
446
Karlsbad historizáló mintás vajtartó, matricás, kopással, fedelén jelzéssel, d: 19,5 cm
2948536
11538
446
Hutschenreuther "Brocade" csontporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm, m: 6 cm
2950821
11539
446
Aquincum porcelán madár, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 11,5 cm
2950837
11540
446
Porcelán kislány és kisfiú figura. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 12-13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF