Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2950850
11541
446
Arcopal francia tejüveg mokkás csésze aljjal szett, 6 db, minimális kopottsággal
2951928
11542
446
4 darab virágmintás fajansz betétes tálka fém szerelékkel, jelzéssel, egyiken repedéssel, d: 10 cm 2952009
11543
446
Háromalakos historizáló dísztál, porcelán, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 2952022
11544
446
2 darab antik csehszlovák porcelán falitál, virágmintával, jelzett, kopással, d: 23 cm 2953022
11545
446
cca 1890 Villeroy & Boch antik japán mintás tál, jelzéssel, hajszálrepedéssel, d: 17,5 cm 2953023
11546
446
3 darab antik szecessziós pillangómintás mázas majolika tányér, formaszámmal jelzett, sérülésekkel, d: 19,5 cm 2954519
11547
446
Aquincum nyúl figura m: 11 cm + 2 darab Hollóházi nyúl figura m: 5,5 cm, jelzéssel, minimális kopással Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF