Porzellan

Zahl der Lose: 295

11445.

Rufpreis:
5 000 HUF

11446.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vadászat mintás kínai részben kézzel festett váza, jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm
11447.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai padlóváza, masszába nyomott és festett díszítéssel, jelzés nélkül, talpánál kopással, m: 46 cm
11448.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik virágárus lány figurával díszített váza, 5708 formaszámmal jelezve, kis kopottsággal, m: 20,5 cm
11449.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Vadászjelenetekkel díszített porcelán markolat. Jelzéssel, hibátlan, h: 23 cm
11450.

Rufpreis:
6 000 HUF

Majolika betétes tortatál fém szerelékkel, virágmintás, alján "1626 dec" felirattal, kopással, d: 31,5 cm
11451.

Rufpreis:
5 000 HUF

Alt Wien virágmintás kínáló, kézzel festett, jelzéssel, minimális kopással, 26,5x20 cm
11452.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Gien francia mohaszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, hibátlan, d: 21,5 cm
11453.

Rufpreis:
6 000 HUF

11454.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
11455.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán baba bútorhoz tartozó edények
11456.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF