Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2759122
11445
446
2759125
11446
446
2946197
11447
446
Vadászat mintás kínai részben kézzel festett váza, jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm 2946202
11448
446
Kínai padlóváza, masszába nyomott és festett díszítéssel, jelzés nélkül, talpánál kopással, m: 46 cm 2950838
11449
446
Antik virágárus lány figurával díszített váza, 5708 formaszámmal jelezve, kis kopottsággal, m: 20,5 cm 2950848
11450
446
Vadászjelenetekkel díszített porcelán markolat. Jelzéssel, hibátlan, h: 23 cm
2952064
11451
446
Majolika betétes tortatál fém szerelékkel, virágmintás, alján "1626 dec" felirattal, kopással, d: 31,5 cm 2952487
11452
446
Alt Wien virágmintás kínáló, kézzel festett, jelzéssel, minimális kopással, 26,5x20 cm 2953013
11453
446
Gien francia mohaszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, hibátlan, d: 21,5 cm
2954377
11454
446
2732367
11455
446
Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm 2895054
11456
446
Porcelán baba bútorhoz tartozó edények
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF