Porzellan

Zahl der Lose: 295

cca 1900 Villeroy & Boch Jardiniere talpas kínáló, jelzéssel, korából adódó sérülésekkel, d: 24,5 cm, m: 12,5 cm
11493.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai férfi. Porcelán szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
11494.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
11495.

Rufpreis:
3 000 HUF

14 darab porcelán macska figura, közte Zsolnay, klf méretben, szép állapotban
11496.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koreai váza, jelzéssel, körben tájkép mintával, hibátlan, m: 24 cm
11497.

Rufpreis:
2 000 HUF

Babaház porcelán kétszemélyes teás készlet, jelzés nélkül, szép állapotban, tálca d: 9,5 cm
11498.

Rufpreis:
2 400 HUF

Heinrich arany virágmintás süteménykínáló, porcelán, kézzel festett, kis kopással, jelzett, d: 29,5 cm
11499.

Rufpreis:
1 000 HUF

11500.

Rufpreis:
1 600 HUF

Melitta játék teás készlet, kék mázas, jelzett
11501.

Rufpreis:
3 000 HUF

Heinrich mediterrán mintás kínálótál, kis kopással, h: 31 cm
11502.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Boch fajansz szószkínáló, hibátlan, h: 26,5 cm
11503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heinrich 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 19 cm
11504.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF