Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2952630
11493
446
cca 1900 Villeroy & Boch Jardiniere talpas kínáló, jelzéssel, korából adódó sérülésekkel, d: 24,5 cm, m: 12,5 cm 2954097
11494
446
Kínai férfi. Porcelán szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm 2954516
11495
446
Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
2954559
11496
446
14 darab porcelán macska figura, közte Zsolnay, klf méretben, szép állapotban 2954673
11497
446
Koreai váza, jelzéssel, körben tájkép mintával, hibátlan, m: 24 cm 2954522
11498
446
Babaház porcelán kétszemélyes teás készlet, jelzés nélkül, szép állapotban, tálca d: 9,5 cm
2914832
11499
446
Heinrich arany virágmintás süteménykínáló, porcelán, kézzel festett, kis kopással, jelzett, d: 29,5 cm
2887582
11500
446
2857945
11501
446
Melitta játék teás készlet, kék mázas, jelzett
2887616
11502
446
Heinrich mediterrán mintás kínálótál, kis kopással, h: 31 cm 2887747
11503
446
Royal Boch fajansz szószkínáló, hibátlan, h: 26,5 cm 2918638
11504
446
Heinrich 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF