Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2954358
11253
446
70000
2622523
11254
446
75000
2864330
11255
446
100000
Zsolnay lila eozin mázas, figurális tálka, liba békával, békán csorba, mázhibákkal, jelzett, 1910-14 körül. 21x13 cm
2927580
11256
446
80000
Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm 2927581
11257
446
80000
Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza / lámpatest virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26,5 cm
2947205
11258
446
75000
Zsolnay Vetkőző Vénusz. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2946206
11259
446
40000
2954387
11260
446
48000
Zsolnay díszkiöntő, formaterv: Kovács István, konstruktív dekorral. Prototípus, alján lepattanással, hajszálrepedt, sérült festéssel, 1960 körül, m: 42 cm 2920497
11261
446
30000
Zsolnay fajansz korsó, ón fedéllel puttó mintás. Z.V: Pécs benyomott jelzéssel. Hajszálrepedéssel 26 cm
2952261
11262
446
Herendi fehér mázas porcelán Munkácsy büszt, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2952265
11263
446
19000
Herendi fehér mázas porcelán Kodály büszt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2952267
11264
446
Herendi fehér mázas porcelán Verdi büszt, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF