Porzellan

Zahl der Lose: 295

11253.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

11254.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

11255.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm
11256.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

11257.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Zsolnay Vetkőző Vénusz. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11258.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

11259.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay díszkiöntő, formaterv: Kovács István, konstruktív dekorral. Prototípus, alján lepattanással, hajszálrepedt, sérült festéssel, 1960 körül, m: 42 cm
11260.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Zsolnay fajansz korsó, ón fedéllel puttó mintás. Z.V: Pécs benyomott jelzéssel. Hajszálrepedéssel 26 cm
11261.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi fehér mázas porcelán Munkácsy büszt, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11262.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi fehér mázas porcelán Kodály büszt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11263.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi fehér mázas porcelán Verdi büszt, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11264.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF