Porzellan

Zahl der Lose: 295

Herendi fehér mázas porcelán Erkel büszt, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11265.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi fehér mázas porcelán Liszt büszt, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11266.

Rufpreis:
10 000 HUF
14

Herendi fehér mázas porcelán Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11267.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11268.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wedgewood 6 személyes porcelán kévés készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
11269.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11270.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11271.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Alt Wien 19 darabos étkészlet, tálak, kínálók, leveskínáló tálak, jelzéssel, kopással.
11272.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11273.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

11274.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Rosenthal studio-line porcelán kiöntő, Románc Sorozat, tervezte: Björn Winblad (1918-2006). Jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm
11275.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 8-8 db csésze és alj). Jelzett, kopott.
11276.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF