Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2952269
11265
446
Herendi fehér mázas porcelán Erkel büszt, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 2952270
11266
446
Herendi fehér mázas porcelán Liszt büszt, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 2952273
11267
446
Herendi fehér mázas porcelán Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2952275
11268
446
Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2830730
11269
446
22000
Wedgewood 6 személyes porcelán kévés készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
2866071
11270
446
30000
2866051
11271
446
200000
2951886
11272
446
26000
Alt Wien 19 darabos étkészlet, tálak, kínálók, leveskínáló tálak, jelzéssel, kopással. 2784954
11273
446
100000
2866052
11274
446
100000
2954588
11275
446
Rosenthal studio-line porcelán kiöntő, Románc Sorozat, tervezte: Björn Winblad (1918-2006). Jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm 2791992
11276
446
Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 8-8 db csésze és alj). Jelzett, kopott.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF